piątek, 3 sierpnia 2012

BMW 7 [F01 i F02] Pakiet VR7 od Vörsteiner

Nie łatwym jest zadaniem eksperymentowanie z wizualną stroną dostojnych limuzyn. Czasem dzieje się jednak tak, że kilka drobnych elementów nadaje dostojnym pojazdom bardzo ekskluzywnego a zarazem niesamowicie indywidualnego wizerunku. Pakiet VR7 od Vorsteiner dedykowany do BMW 7 [F01 i F02] składający się z trzech carbon’owych elementów oraz kompletu pięknych felg odświeża prezencję „siódemki” przy jednoczesnym zachowaniu stylu – sportowego stylu…

Kompletny zestaw VR7 składa się z następujących elementów:

Zaprojektowany całkowicie od podstaw w tunelu aerodynamicznym celem minimalizacji oporów powietrza oraz nadaniu BMW 7 F01 i F02 jeszcze większej przyczepności oraz stabilności w zakręcie. Ponadto całość bodykit-u nadaje bardzo wyrachowanego, sportowego i ekskluzywnego wyglądu przy jednoczesnym zachowaniu dostojnej postawy, elegancji oraz klasy BMW. większość elementów wykonanych zostało przy użyciu impregnowanego włókna węglowego (PREPREG - DRY CARBON) przy użyciu metody próżniowej – jest to ten sam rodzaj włókna który używa się podczas wykonywania komponentów do bolidów Formuły 1. Jest to materiał zapewniający najatrakcyjniejsze obecnie walory wizualne. To również materiał zapewniający o 25-30% lepszą twardość od tradycyjnych włókien. Jest sztywniejszy, bardziej wytrzymały oraz mocniejszy. Odporny na promienie UV oraz warunki klimatyczne. Impregnowany już podczas procesu produkcyjnego samego włókna. W konsekwencji zapewnia dużo trwalszy w eksploatacji komponent który nie urwie się podczas podróży z ogromną prędkością, nie wypaczy i wytrzyma ogromne temperatury. Totalny High-End! Dzieło sztuki w hołdzie dla dzieła sztuki jakim jest 7 F01/F02!

Wszelkie elementy pakietu VR7 dedykowane do BMW 7 F01/F02 dostępne są wyłącznie w MM-Performance pod niniejszym linkiem.

Zapraszamy właścicieli „7 er” do współpracy!
Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz