sobota, 6 lipca 2013

Porsche 911 Carrera 4S [991] Sportowy Układ Wydechowy - CAPRISTO | Instalacja / Montaż By MM-Performance.pl

Porsche 911 Carrera w wersji 4S [991 Coupe] to wyjątkowa maszyna z napędem AWD. Szczególnie w konfiguracji którą mieliśmy okazję modyfikować. W skrócie, po raz pierwszy w PL sportowy układ wydechowy z systemem zaworów / przepustnic od renomowanego, niemieckiego tunera – firmy Capristo dokłada kilka znaczących plusów najnowszej generacji 911-stce. Wzrost mocy, przyrost momentu obrotowego, redukcja masy, poprawa wyglądu tylnej części pojazdu oraz przede wszystkim dźwięk na jaki Carrera zasługuje. A ten dostępny jest w dwóch wariantach! Pierwsza opcja to zawory zamknięte – strumień spalin kierowany jest przez dwa seryjne, poboczne tłumiki oraz centralny o zwiększonej przepustowości. Drugi wariant – zawory otwarte. Strumień gazów spalinowych kierowany jest z pominięciem tłumików pobocznych, zatem spaliny bezpośrednio z katalizatorów wpadają w wysoko przepustowy, sportowy tłumik centralny Capristo eskalując tym samy poziom dźwięku do wartości maksymalnych. Całość wieńczą cztery piękne końcówki polerowane na wysoki połysk o zwiększonej w stosunku do seryjnych średnicy. System sterowany jest za pomocą seryjnego przycisku na konsoli centralnej [PSE].

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!Film prezentujący dźwięk oraz sposób działania układu wydechowego Capristo w 991 Carrera:


Sportowy układ wydechowy dedykowany do Porsche Carrera 911 [991] kompatybilny jest z każdą wersją silnikową najnowszej generacji 911-nastki. System posiada seryjny układ zaworów / przepustnic / klap które w zależności od konfiguracji bazowej pojazdu mogą być sterowane za pomocą fabrycznego przycisku PSE, lub jeśli pojazd nie posiada PSE – wtedy należy zamówić układ wydechowy Capristo wraz z programowalnym sterownikiem.

Konkludując – próżno szukać lepiej wykonanego, lepiej brzmiącego układu wydechowego na rynku. Absolutnie bezkonkurencyjny, powalający dźwiękiem. Jest dokładnie tym, na co Twoje 911 zasługuje! 

Wydech dostępny jest w dwóch alternatywnych opcjach – z TUV lub wersja Racing.

Szczegółowa galeria naturalnie na naszym Flickr pod niniejszym linkiem.

Zapraszamy właścicieli najnowszych Porsche 911 Carrera (991) do współpracy!
Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz