sobota, 28 września 2013

BMW M6 [F06 F12 F13 - Gran Coupe, Coupe, Cabrio] - Tuning Program [Pakiet Modyfikacji] - Części i Akcesoria od 3D Design Wyłączne w MM-Performance.pl

Tuning Program [Pakiet Modyfikacji] – Części i Akcesoria – dedykowany do BMW M6 [F06 F12 F13 – Coupe, Cabrio Gran Coupe] od renomowanego, japońskiego tunera specjalizującego się wyłącznie w produkcji najwyższej jakości elementów dedykowany do pojazdów marki BMW -firmy 3DDesign której wyłącznym przedstawicielem na PL rynku jest MM-Performance.pl [www.mm-performance.pl]LINK. Jako autoryzowany dystrybutor zapewniamy pełnoprawną gwarancję i najwyższej jakości wsparcie techniczne. 

3DDesign stworzył od podstaw kompletny zestaw aero dynamiczny. Projektowany w tunelu, wykonany z najwyższej jakości włókna węglowego – bez żadnych domieszek. Dokładnie ten sam materiał który stosuje się podczas wytwarzania komponentów do bolidów Formuły 1. Wytrzymałe, Elastyczne, Odporne, Lekkie – to tylko jedne z niektórych atutów na plus elementów wykonanych z włókna węglowego.


Galeria zdjęć pakietu 3DDesign zainstalowanego w BMW M6 [F06 - Gran Coupe (Fastback)] :Szczegółowa galeria zdjęć w jakości HD pakietu 3DDesign dedykowanego BMW M6 [F06 F12 F13] na naszym Flickr pod niniejszym linkiem!

Zapraszamy właścicieli nowych M6 chcących nadać swoim bolidom nutki indywidualności do współpracy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz