piątek, 25 października 2013

Audi R8 [V8] Sportowy Układ Wydechowy CAPRISTO [System Zaworów / Przepustnic] Tuned By MM-Performance.pl

Przedstawiamy kolejną realizację MM-Performance.pl - Audi R8 [V8] wyposażone w kompletny, sportowy układ wydechowy wraz z systemem zaworów / przepustnic oraz jednostkę zdalnego sterowania od renomowanego, niemieckiego tunera – firmy Capristo. Redukujący masę pojazdu, zwiększający moc, podnoszący moment obrotowy, a przede wszystkim nadający niepowtarzalnego, narkotycznego brzmienia – eskalacja dźwięku silnika V8 do wartości maksymalnych! Tryb pracy regulowany przez kierowcę zdalnie za pomocą pilota, bieżący status prezentowany jest na wyświetlaczu radia samochodowego za pomocą systemu RDS. Ponadto pojazd został wyposażony w komplet sportowych filtrów powietrza firmy K&N.

Kilka słów od nas – żaden film nie odda właściwego brzmienia układu wydechowego, ponieważ trudno jest zarejestrować za pomocą kamery trzęsącą się ziemie w przypadku otwartych zaworów wydechu Capristo w Audi R8! Zdecydowanie polecamy!
Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Galeria zdjęć z instalacji wydechu Capristo w Audi R8 [V8] :

Film prezentujący dźwięk wydechu Capristo w Audi R8 V8 :

Zapraszamy właścicieli Audi R8 [V8 i V10] chcących nadać swoim bolidom niesamowitego brzmienia do współpracy!

Galeria zdjęć projektu na naszym flickr: http://flic.kr/s/aHsjLmRkGB

Koniecznie sprawdź nasze pozostałe realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom! Link: http://tnijurl.com/tunedbymmperformancepl/

Zespół MM-Performance.pl
www.mm-performance.pl

1 komentarz:

Prześlij komentarz