czwartek, 3 kwietnia 2014

Audi RS4 [B7] Układ Wydechowy Capristo i Dolot Powietrza GruppeM By MM-Performance.pl

Niesamowicie zadbany egzemplarz Audi RS4 [B7 – Sedan] doposażony w elementy z najwyższej półki – czyli ciekawa realizacja MM-Performance.pl. Sportowy układ wydechowy wraz z zaimplementowanym systemem przepustnic i sekcją centralną oraz ceramicznymi końcówkami od renomowanego, niemieckiego producenta – firmy Capristo zastąpił nieciekawie wyglądający i brzmiący seryjny wydech. Redukcja masy, przyrost mocy a przede wszystkim niepowtarzalny, eskalujący do granic maksymalnych poziom dźwięku silnika w układzie V8. Dodatkowo, dzięki zaworom w tłumikach końcowych, kierowca w dalszym ciągu za pomocą przycisku „S” umiejscowionym na kierownicy ma prawo wyboru poziomu dźwięku – adekwatnie do warunków i sytuacji. Kompletny, sportowy układ dolotowy firmy GruppeM w kompletacji z stożkowym filtrem powietrza K&N oraz wykonanym z włókna węglowego airbox’em zastąpił seryjny system dolotowy w którym fabrycznie zainstalowany był papierowy filtr. Maksymalizacja dolotu zimnego powietrza do jednostki napędowej – gwarantowana, o aspektach wizualnych nie wspominając.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!


Galeria zdjęć projektu na naszym Flickr: http://flic.kr/s/aHsjW8qQWs

Zapraszamy Właścicieli Audi RS4 [B7] chcących nadać swoim bolidom niesamowitego brzmienia, mocy oraz wyglądu do współpracy!

Koniecznie sprawdź nasze pozostałe realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom! Link: http://tnijurl.com/tunedbymmperformancepl/

Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz