niedziela, 11 maja 2014

BMWW 535i [F11 Touring] Tuned & Powered By MM-Performance.pl [Vorsteiner H&R Eisenmann Hartge K&N]

BMW 535i [F11 Touring] Tuned & Powered By MM-Performance.pl. Cele projektu były czytelne i klarowne. Budujemy pojazd z klasą i sportowym zacięciem, bez utraty seryjnego, dostojnego charakteru BMW Serii 5 w wersji kombi [wagon]. Moc, dźwięk, porwadzenie i wygląd. W pierwszej kolejności fabryczny wydech zakończony pojedynczą, skromną końcówką na każdą ze stron ustąpił miejsca sportowej odmianie układu wydechowego od renomowanego, niemieckiego producenta – firmy Eisenmann [w wersji „Sport” z certyfikatem TUV]. Cztery ścięte ku dołowi końcówki z wygrawerowanym logo tunera zintegrowane z sportowymi tłumikami zapewniają niesamowite doznania akustyczne o decybelach mieszczących się w granicy codziennego, wygodnego i bezproblemowego użytku. Aby pomieścić cztery końcówki o średnicy 90mm / każda w tylnym zderzaku zaadoptowaliśmy dyfuzor z wersji 550i. Zgodnie ze sztuką, seryjny, papierowy filtr powietrza wymieniony został na sportowy filtr firmy K&N zapewniający dużo lepszy dolot zimnego powietrza do komory spalania. Tym samym stworzyliśmy kompletną modyfikację typu „wdech + wydech” która doskonale posłużyła swoim potencjałem towarzyszącym zmianom w postaci „Power Chip Tuning Box” niemieckiej firmy – Hartge. W pojeździe legitymującym się mocą 301KM i 385Nm zainstalowana została oddzielna jednostka sterująca wraz z elektroniczną wiązką - Hartge. Efekty zabiegu zmierzone na hamowni to 342KM i 472Nm. Wzrost +41KM i +87Nm. Przyrost na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z bardzo dobrymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach. Celem doskonałego oddania zwiększonej mocy na asfalt oraz poprawy aspektów wizualnych, BMW zostało wyposażone w komplet 20” felg firmy Vorsteiner – model VFF-101 wykonanych w technologii „flow forming”. Oś przednia otrzymała rozmiary 2 x 8.5" x 20" a tylna 2 x 10" x 20". Obręcze są dużo trwalsze od seryjnych felg. Odporne na zarysowania i odkształcenia. Specyfikacja felg pozwoliła na naciągnięcie szerszych aniżeli seryjnych opon. Pojazd wyposażyliśmy w niesamowicie przyczepne opony Continental ContiSportContact5 w specyfikacji dla osi przedniej 2 x 245/35/20 oraz dla osi tylnej 2 x 285/30/20. Za dopełnienie całości odpowiada sportowy zestaw obniżający firmy H&R który prócz poprawy walorów wizualnych dodatnio wpływa na zachowanie pojazdu podczas prowadzenia, szczególnie uwidaczniając się w zakrętach.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!
Galeria zdjęć projektu na naszym Flickr: http://flic.kr/s/aHsjY2WsHa

Zapraszamy Właścicieli BMW Serii 5 [wszystkie wersje silnikowe i nadwoziowe] chcących nadać swoim bolidom niesamowitego brzmienia, mocy oraz wyglądu do współpracy!

Koniecznie sprawdź nasze pozostałe realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom! Link: http://tnijurl.com/tunedbymmperformancepl/

Foto Sesja: Kacper Szczepanski - Automotive Photography

Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz