środa, 27 sierpnia 2014

BMW 550i xDrive [F10 Sedan] Sportowy Układ Dolotowy DINAN By MM-Performance.pl

BMW Serii 5 [F10] w najmocniejszej, cywilnej odsłonie - 550i z napędem xDrive wyposażone przez MM-Performance.pl w kompletny, sportowy, dodatkowy układ dolotu zimnego powietrza od renomowanego, amerykańskiego producenta – firmy DINAN której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na PL rynku. Kompletny system dolotowy dedykowany do 550i to doskonały popis inżynierów DINAN. Dolot nie zastępuje seryjnego airbox’u. Jego funkcja to wspomaganie! Dostarcza zimne powietrze wprost z nerek / grilla do turbosprężarek pomijając seryjne, papierowe filtry powietrza. Niesamowicie efektywne rozwiązanie. Ponadto system eliminuje seryjne rozpórki komory silnika zastępując je własnymi które to spełniają również rolę rur prowadzących strumień powietrza. Całość systemu wykonana jest z aluminium i włókna węglowego – co nie powoduje wzrostu masy pojazdu jak również zachowuje na poziomie niezmiennym ich rozkład pomiędzy osiami. Dodatkowe, wieczyste, zbrojone filtry powietrza zapewniają doskonałe filtrowanie nieczystości mogących skutkować negatywnym wpływem na jednostkę napędową. System dolotu DINAN to kolejna modyfikacja przeprowadzona w tym pojeździe przez nasz zespół, o pozostałych modyfikacjach możecie przeczytać pod niniejszym linkiem. Projekt ma status rozwojowego, co oznacza, że w przyszłości możecie spodziewać się kolejnych, ciekawych modyfikacji.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!
Zapraszamy Właścicieli BMW Serii 5 [F1X - Wszystkie Wersje Silnikowe i Nadwoziowe] chcących nadać swoim bolidom niesamowitego brzmienia, mocy oraz wyglądu do współpracy!

Koniecznie sprawdź nasze pozostałe realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom! http://realizacje.mm-performance.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz