czwartek, 20 listopada 2014

BMW X6M [E71] Sportowy Układ Wydechowy - Eisenmann By MM-Performance.pl


BMW X6M [E71] By MM-Performance.pl. Ten niesamowicie wydajny bolid legitymujący się już zwiększoną przez nas mocą przybył po kolejne modyfikacje. Tym razem pojazd naszego Klienta wyposażyliśmy w sportowy, doskonale brzmiący układ wydechowy od renomowanego, niemieckiego producenta – firmy Eisenmann. Wersja „Sport” z certyfikatem TUV. Układ wydechowy cechuje się ponadprzeciętną barwą dźwięku nie męczącą podczas dalekich podróży a jednocześnie eskaluje poziom dźwięku silnika V8 do wartości maksymalnych. Dzięki zaimplementowanym przepustnicom w odróżnieniu od wersji „Race” wydech jest naprawdę komfortowy podczas codziennego użytku jednocześnie przyprawiając zarówno kierowcę jak i osoby towarzyszące o ogromny uśmiech na twarzy. Ponadto dzięki zwiększonej średnicy końcówek wydech idealnie wypełnia otwory w dyfuzorze zderzaka tylnego nadając przy tym bardzo agresywnego a zarazem sportowego wyglądu [Średnica seryjnych końcówek to 4 x 80mm natomiast Eisenmann to 4 x 90mm + wygrawerowane logo tunera na każdej końcówce]. Dźwięk? Przepaść w stosunku do seryjnej barwy dźwięku.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Zapraszamy Właścicieli BMW X6M [E71] chcących nadać swoim bolidom niesamowitego brzmienia, mocy oraz wyglądu do współpracy!

Koniecznie sprawdź nasze pozostałe realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom! http://realizacje.mm-performance.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz