poniedziałek, 7 listopada 2011

Kompletne Układy Wydechowe do Porsche Cayman i Boxster od AWE Tuning

Kompletny układ wydechowy dedykowany do Porsche 987 (Cayman & Boxster) od ekskluzywnego, renomowanego tunera AWE Tuning. Porsche 987 zaprojektowane zostało jako bardzo wydajna maszyna i dlatego zasługuje na układ wydechowy zaprojektowany z taką samą dbałością o szczegóły. Profesjonalne oprogramowanie CAD służące do modelowania oraz wielo dniowe testy pozwoliły stworzyć inżynierom z AWE system który zwiększa moc oraz w sposób radykalny podnosi walory akustyczne oraz moment obrotowy pogromcy autostrad – Porsche 987. Niepoliczalna ilość godzin spędzonych przez inżynierów AWE nad układem wydechowym do Porsche przyniosła oczekiwany rezultat. Postawili sobie cele jasne i klarowne – stworzyć dzieło sztuki dla dzieła sztuki jakim jest Porsche 987. Wzrost mocy, momentu obrotowego w połączeniu z odurzającym dźwiękiem. A wszystko to bez utraty wyrafinowania jakim obdarzony został Cayman i Boxster. Rezultat? Całkowicie ręcznie wykonany układ (każdy układ posiada indywidualnie nadawany numer seryjny), z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, podnoszący moc, moment oraz nadający niepowtarzalnego, charakterystycznego i niesamowicie agresywnego dźwięku. Jednocześnie nie męczący przy długich podróżach i codziennym użytku. Nadaje Porsche 987 tego, czego chyba zapomniano dodać podczas procesu produkcyjnego w fabryce – czyli tego na co Porsche zasługuje – symfonii dźwięku, wręcz „epickiego” dźwięku!

Układ wydechowy od AWE Tuning do 987 jak sam producent zapewnia to osobowość zbliżona do „Jekyll And Hyde”. Inżynierowie poświęcili sporo czasu i wysiłku w rozwój aby osiągnąć jakość dźwięku zarówno na biegu jałowym, przy częściowym otwarciu przepustnicy a gdy gaz pedał gazu zostanie w pełni dociśnięty? Okrzyk wojenny silnika Porsche! Układ wydechowy do 987 Cayman i 987 Boxster od AWE jest niczym apartament na zamówienie. Ręcznie wykonany z użyciem najlepszej jakości materiałów – zarówno tych widocznych jak i tych kryjących się pod podwoziem. Wzbudzający szacunek i skupiający uwagę – bez niepożądanych uwag. Wyrafinowany i skuteczny.

W układach AWE trudno doszukiwać się sztucznego, irytującego „bass'u”. To układy które eskalują potęgę dźwięków wydobywanych z jednostki napędowej. Niewątpliwie jest to jeden z najpiękniej brzmiących układów do 987. Całość układu wykonana z nierdzewnej, kwasoodpornej stali lotniczej T304, na którą udzielamy dożywotniej gwarancji. Układy wydechowy od AWE to także redukcja masy pojazdu, co finalnie przekłada się na jeszcze lepsze osiągi Porsche. Gwarantowany brak błędu CHECK ENGINE.

Układ wydechowy dostarczany jest jako zestaw kompletny składający się z tłumików centralnych, rur prowadzących od silnika do tłumika oraz końcówek. Końcówki wykonane z pełnym wykorzystaniem technologii CNC z anodowanego aluminium najwyższej jakości – strona zewnętrzna, oraz z kwasoodpornej, nierdzewnej stali lotniczej (T304) – wewnątrz. Konstrukcja ścian podwójna, celem zapewnienia ochrony termicznej zapobiegającej przebarwieniom. Powierzchnia nakładek zabezpieczona antykorozyjnie oraz przeciw uszkodzeniom mechanicznym. Każda z końcówek oznaczona zdobniczo nieścieralnym logo AWE Tuning. Instalowane w miejsce seryjnych (bardzo prosta instalacja). Zestaw zawiera ponadto wszelkie konieczne do prawidłowego montażu elementy. Dostępne w dwóch wersjach wykończenia – klasycznej, srebrny wysoki-połysk oraz czarny diament. Wzorowa jakość spasowania elementów - idealnie komponują się z bryłą tylnej części pojazdu oraz z miejscem w tylnym zderzaku. Niesamowita jakość wykonania – dużo bardziej precyzyjna od oryginalnych końcówek Porsche. Nadają bardzo ekskluzywnego a zarazem agresywnego i wyrafinowanego wyglądu. Wszystkie elementy zostały idealnie spasowane. Kołnierze wycinane laserowo celem uzyskania idealnego zgrania z elementami fabrycznymi. Końcówki zaprojektowane tak, aby w sposób idealny komponowały się z tylnym zderzakiem. Układ dostarczany w zestawie z wszelkimi koniecznymi do prawidłowej instalacji komponentami: uszczelki, zaciski etc.

Układ wydechowy do Porsche 987 to nie tylko znakomita prezencja i dźwięk ale i przyrost mocy oraz momentu obrotowego sięgającego odpowiednio w zależności od wersji Porsche nawet do +11KM, + 9Nm (patrz: wykresy z hamowni) jak i redukcja masy pojazdu (50% oszczędności w konfrontacji z seryjnym układem wydechowym). Układ AWE podnosi ogólną wydajność systemu. Układ wydechowy AWE jest najprostszą a zarazem najbardziej konieczną modyfikacją podnoszącą zarazem: moc, moment, dźwięk oraz wygląd Porsche Cayman i Boxster.

Układy wydechowe AWE Tuning to ręcznie wykonywane dzieła sztuki. Układy AWE to laureaci wielu prestiżowych nagród. Wykonane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Są tym, na co Porsche zasługuje. Charakter i wyraz. Próżno szukać wydajniejszego, lepiej brzmiącego wydechu na rynku. Totalny i Absolutny High-End!

Przeznaczenie: Porsche Cayman i Cayman S, Boxster i Boxster S (2005-UP) - 987.1 i 987.2 - prosimy o info przy zamówieniu!

Naturalnie - dożywotnia gwarancja wyłącznego dystrybutora - MM-Performance.pl!

Zapraszamy właścicieli Cayman'ów i Boxster'ów do współpracy - do końca roku do każdego układu wydechowego AWE dedykowanego do Porsche - upominek w postaci niespodzianki z logo AWE gratis!

Przyczepności!
Zespół MM-Performance.pl

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz