wtorek, 29 listopada 2011

Sportowe Manetki Zmiany Biegów W MTM Demo Cars od TID Styling

MTM (Motoren Technik Mayer GmbH) przy współpracy z TID Styling oraz MM-Performance.pl zaprezentował nowe pojazdy demonstracyjne prezentujące potencjał oraz możliwości Niemieckiego tunera. Każdy z pojazdów wyposażony został w zestaw sportowych manetek zmiany przełożeń skrzyni biegów. Model łopatek to sztandarowy produkt renomowanego tunera TID Styling – ULTIMATE RACER. Jakość wykonania nie ma sobie równych. Połączenie włókien węglowych, anodowego aluminium, wykończenia typu „piano black” w fuzji z technologią LED. Iluminujące nocą pięknym, komponującym się z wnętrzem Audi oraz VW światłem wydobywającym się z zintegrowanych diod LED. 


Zaprojektowane całkowicie od podstaw. Poprawiają ergonomię i łatwość użytkowania. Idealnie komponują się z wnętrzem Audi oraz VW. Stylistycznie bardzo dopasowane do całej sportowej linii. Wykonane przy użyciu impregnowanego włókna węglowego (PREPREG - DRY CARBON) – jest to ten sam rodzaj włókna który używa się podczas wykonywania komponentów do bolidów Formuły 1. Jest to materiał zapewniający najatrakcyjniejsze obecnie walory wizualne. To również materiał zapewniający o 25-30% lepszą twardość od tradycyjnych włókien. Jest sztywniejszy, bardziej wytrzymały oraz mocniejszy. Impregnowany już podczas procesu produkcyjnego samego włókna. W konsekwencji zapewnia dużo trwalszy w eksploatacji komponent który nie urwie się podczas podróży z ogromną prędkością, nie wypaczy i wytrzyma ogromne temperatury. Konstrukcja wykonana z pełnym wykorzystaniem technologii CNC z anodowanego aluminium (z powłoką tlenku glinu) najwyższej jakości. Manetki w sposób radykalny poprawiają kontrolę nad zautomatyzowaną skrzynią biegów (S-Tronic dla Audi, DSG dla Volkswagen). Znakomita przyczepność. Zestaw zawiera ponadto wszelkie konieczne do prawidłowego montażu elementy. Niesamowita jakość wykonania – dużo bardziej precyzyjna od oryginalnych łopatek Audi czy VW. Nadają bardzo ekskluzywnego wyglądu, podkreślają wyrachowany, sportowy design wnętrza Audi i VW. Charakter i wyraz we wnętrzu pojazdu. Totalny i Absolutny High-End! Esencja perfekcyjności!

Wyroby firmy TID Styling otrzymały zaszczytne wyróżnienie na tegorocznych targach SEMA 2011! TID Styling jest oficjalnym partnerem pucharu VW SCIROCCO CUP.

MM-Performance.pl jako oficjalny i wyłączny przedstawiciel firmy TID Styling oferuje pełną gamę sportowych manetek. Zarówno model Ultimate Racer jak i inne. Rozpoczynając od wersji wykonanych z anodowego aluminium, impregnowanych włókien węglowych kończąc na wersjach z podświetleniem LED.

Manetki / Łopatki / Dźwignie dostępne są do wszystkich pojazdów spod znaku Audi oraz VW zarówno modelowo jak i rocznikowo.
VW: Polo, Golf, Passat; Jetta; Tiguan, EOS, Scirocco, Touran, Passat CC, Sharan, Touareg i inne
Audi: A3, S3, RS3, A4, S4, RS4, A5, S5, RS5, A6, S6, RS6, A8, S8, Q5, Q7, R8 i inne

Zapraszamy do zapoznania się z pełną „manetkową” ofertą!
Gear Up!
Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz