sobota, 12 maja 2012

Bentley Continental '12 od Vörsteiner już w MM-Performance.pl

Elementy kompletnego, niesamowicie ekskluzywnego a jednocześnie dynamicznego i sportowego pakietu stylizacyjnego dedykowanego do nowego Bentley Continental GT [wersja po FL] od tunera Vörsteiner którego MM-Performance.pl jest autoryzowanym dystrybutorem.
 


Kompletny aero-dynamiczny pakiet stylizacyjny od amerykańskiego tunera – firmy Vörsteiner której MM-Performance.pl jest autoryzowanym przedstawicielem na rynku Polskim. Wszelkie elementy body kit'u wykonane zostały z impregnowanych włókien węglowych (pre preg carbon). Zaprojektowane całkowicie od podstaw w tunelu aerodynamicznym celem minimalizacji oporów powietrza oraz nadaniu nowemu Continental'owi jeszcze większej przyczepności oraz stabilności w zakręcie. Ponadto całość bodykit-u nadaje bardzo wyrachowanego, sportowego i ekskluzywnego wyglądu przy jednoczesnym zachowaniu dostojnej postawy, elegancji oraz klasy Bentley. Wszystkie elementy wykonane został przy użyciu impregnowanego włókna węglowego (PREPREG - DRY CARBON) – jest to ten sam rodzaj włókna który używa się podczas wykonywania komponentów do bolidów Formuły 1. Jest to materiał zapewniający najatrakcyjniejsze obecnie walory wizualne. To również materiał zapewniający o 25-30% lepszą twardość od tradycyjnych włókien. Jest sztywniejszy, bardziej wytrzymały oraz mocniejszy. Impregnowany już podczas procesu produkcyjnego samego włókna. W konsekwencji zapewnia dużo trwalszy w eksploatacji komponent który nie urwie się podczas podróży z ogromną prędkością, nie wypaczy i wytrzyma ogromne temperatury. Totalny High-End! Dzieło sztuki dla dzieła sztuki jakim jest nowy Continental!

W skład zestawy Vörsteiner dedykowanego do Bentley Continental wchodzą elementy:
- Spoiler zderzaka przedniego 2-częściowy (włókno węglowe - element do lakierowania)
- Spoiler centralny dokładki zderzaka przedniego (włókno węglowe)
- Listwy progowe / progi (włókno węglowe - element do lakierowania)
- Nakładki listew progowych (włókno węglowe)
- Dyfuzor zderzaka tylnego (włókno węglowe)
- Spoiler maski / klapy bagażnika (włókno węglowe)


Ponadto całość uzupełniają kute, monoblock'owe, 22” felgi również od Vörsteiner – element zamawiany oddzielnie.

Film prezentujący kompletny pakiet Vorsteiner w Bentley Continental:

Cechy Główne pakietu Vorsteiner:
- Poprawiona aero dynamika
- Zwiększony docisk do podłoża
- Większa prędkość maksymalna
- Poprawiona stabilizacja w zakręcie
- Agresywny wygląd
- Pełen indywidualizm
- Najwyższa jakość
- Łatwa i szybka instalacja
- Wykonanie z impregnowanego włókna węglowego w technologii próżniowej
- Perfekcyjna jakość wykonania i spasowania
- Powłoka ochronna przed promieniowaniem UV

Od MM-Performance.pl: z autopsji – jakość wykonania wszystkich elementów absolutnie powala. Niektórzy oceniają, że przewyższa nawet fabryczne elementy Bentley'a! Jeden z najpiękniejszy pakietów dostępny na rynku! Nie przesadzony, nie zepsuty – godny i z klasą! Pełen Indywidualizm! Kwintesencja tuningu! Zabójczy...


 

Zapraszamy bezpośrednio do sklepu:
Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz