piątek, 25 maja 2012

Vörsteiner BMW 1M GTS-V | Tuning i Modyfikacje E87

Elementy kompletnego, niesamowicie ekskluzywnego a jednocześnie dynamicznego i sportowego pakietu stylizacyjnego z serii GTS-V dedykowanego do BMW 1 M E87 od tunera Vörsteiner którego MM-Performance.pl jest autoryzowanym dystrybutorem.


W skład pakietu wchodzą następujące elementy:
  • Spoiler / dokładka zderzaka przedniego
  • Dyfuzor zderzaka tylnego
  • Pokrywa (Maska / Klapa) bagażnika
  • Tytanowy, sportowy układ wydechowy
  • Kute, 3 częściowe felgi

Vorsteiner GTS-V | Spoiler Zderzaka Przedniego
Zaprojektowany całkowicie od podstaw w tunelu aerodynamicznym. To zenit zarówno formy jak i funkcjonalności. Nadaje 1M ekskluzywnego, bardzo sportowego stylu jednocześnie zwiększając docisk przedniej osi do podłoża. Wykonany w całości z impregnowanych włókien węglowych (pre preg carbon) w technologii próżniowej. Najwyższa wytrzymałość oraz sztywność i trwałość.

Vorsteiner GTS-V | Dyfuzor Zderzaka Tylnego
W celu zrównoważenia dodatkowego docisku generowanego przez spoiler zderzaka przedniego Vorsteiner zaprojektował tylny element zderzaka zwany dyfuzorem który prócz zwiększenia atrakcyjności wizualnej tylnej części pojazdu generuje dodatkowy docisk tylnej osi do podłoża. Harmonijny design z całą bryłą pojazdu. Dolne żebra generujące docisk – część górna dyfuzora zrównoważa proporce aerodynamiczne tylnego zderzaka. Wykonany w całości z impregnowanych włókien węglowych (pre preg carbon) w technologii próżniowej. Najwyższa wytrzymałość oraz sztywność i trwałość.

Vorsteiner GTS-V | Pokrywa Bagażnika
Ultra lekka maska / klapa bagażnika została przemodelowana tak aby podkreślić każdą linię i krzywą 1M. Wykonana w całości z impregnowanych włókien węglowych (pre preg carbon) w technologii próżniowej. Najwyższa wytrzymałość oraz sztywność i trwałość. Nieustanne dążenia stylistów i programistów Vorsteiner były bezlitosne dla osiągnięcia stylu który jest subtelny a jednocześnie tak bardzo agresywny. Stworzyli absolutnie najwyższej klasy komponent dodający potężnego docisku tylnej osi przy wysokich prędkościach a dzięki redukcji masy – poprawia również wyważenie pojazdu.

Vorsteiner GTS-V | Tytanowy Układ Wydechowy
Układ wydechowy Vorsteiner do BMW 1M oferuje przyrost mocy sięgający +15KM oraz +24Nm. Pasujący idealnie – Plug&Play. Akustyka systemu charakteryzuje się głębszym i bardziej sportowym dźwiękiem. Wielo tygodniowe testy pozwoliły zaprojektować wydech wolny od wad. Potężny dźwięk, redukcja masy, poprawa wyglądu oraz wzrost osiągów. Dostępny w wersji z tytanu jak również z nierdzewnej stali kwasoodpornej.

Vorsteiner VS-400 | Kute Felgi
Elegancji i sportowy wygląd. Niesamowicie wytrzymałe, 3 częściowe felgi Vorsteiner VS-400. Inspirujący dodatek i uwieńczenie całości pakietu GTS-V do BMW 1M. Zaprojektowane i skonstruowane w celu zminimalizowania masy nieresorowanej dla poprawy osiągów pojazdu. Kompatybilne z systemem monitorowania ciśnienia w oponach i przyjazne dla montaży ogromnych zestawów hamulcowych [Big Brake Kit]. Zapewiają możliwość montażu fabrycznych blend z logo producenta lub blend Vorsteiner.


Film prezentujący całość pakietu Vorsteiner GTS-V w BMW 1M:

 

Naturalnie, każdy z elementów można zakupić osobno tworząc indywidualną kompozycję. Dyfuzor zderzaka tylnego kompatybilny jest z większością akcesoryjnych układów wydechowych dostępnych na rynku (Akrapovič, Eisenmann, Vorsteiner, HMS, etc). Spoiler zderzaka przedniego skonstruowany został w sposób umożliwiający normalne poruszanie się w codziennym ruchu ulicznym bez obawy o potencjalne uszkodzenie. Konstrukcja klapy bagażnika zapewnia odpowiednią wytrzymałość podczas ewentualnego incydentu drogowego. Cóż... w końcu to Vörsteiner!

Po szczegóły zapraszamy do naszego sklepu!
Pytania: info@mm-performance.pl

Pozdrawiamy
Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz