środa, 6 czerwca 2012

BMW X6M E71 | Pakiet VRS od Vörsteiner

Elementy kompletnego, niesamowicie ekskluzywnego a jednocześnie dynamicznego i sportowego pakietu stylizacyjnego dedykowanego do BMW X6 M E71 od renomowanego tunera Vörsteiner którego MM-Performance.pl jest autoryzowanym dystrybutorem na rynku Polskim.

 

Vorsteiner | Dyfuzor Zderzaka Tylnego
W celu zrównoważenia dodatkowego docisku generowanego przez spoiler zderzaka przedniego Vorsteiner zaprojektował tylny element zderzaka zwany dyfuzorem który prócz zwiększenia atrakcyjności wizualnej tylnej części pojazdu generuje dodatkowy docisk tylnej osi do podłoża. Harmonijny design z całą bryłą pojazdu. Dolne żebra generujące docisk – część górna dyfuzora zrównoważa proporce aerodynamiczne tylnego zderzaka. Wykonany w całości z impregnowanych włókien węglowych (pre preg carbon) w technologii próżniowej. Najwyższa wytrzymałość oraz sztywność i trwałość.

Vorsteiner | Spoiler Pokrywy / Maski / Klapy Bagażnika
Wykonany w całości z impregnowanych włókien węglowych (pre preg carbon) w technologii próżniowej. Najwyższa wytrzymałość oraz sztywność i trwałość. Nieustanne dążenia stylistów i programistów Vorsteiner były bezlitosne dla osiągnięcia stylu który jest subtelny a jednocześnie tak bardzo agresywny. Stworzyli absolutnie najwyższej klasy komponent dodający potężnego docisku tylnej osi przy wysokich prędkościach.

Vorsteiner | Pokrywa / Maska Silnika [Wentylowana]
Ultra lekka maska / klapa / pokrywa silnika została przemodelowana tak aby podkreślić każdą linię i krzywą X6M. Wykonana w całości z impregnowanych włókien węglowych (pre preg carbon) w technologii próżniowej. Najwyższa wytrzymałość oraz sztywność i trwałość. Nieustanne dążenia stylistów i programistów Vorsteiner były bezlitosne dla osiągnięcia stylu który jest subtelny a jednocześnie tak bardzo agresywny. Stworzyli absolutnie najwyższej klasy komponent dodający potężnego docisku przedniej osi przy wysokich prędkościach a dzięki redukcji masy – poprawia również wyważenie pojazdu - kanały wentylacyjne zapewniają doskonały obieg powietrza.

Vorsteiner | Spoiler / Dokładka / Front Splitter Zderzaka Przedniego
Zaprojektowany całkowicie od podstaw w tunelu aerodynamicznym. To zenit zarówno formy jak i funkcjonalności. Nadaje X6M ekskluzywnego, bardzo sportowego stylu jednocześnie zwiększając docisk przedniej osi do podłoża. Wykonany w całości z impregnowanych włókien węglowych (pre preg carbon) w technologii próżniowej. Najwyższa wytrzymałość oraz sztywność i trwałość.

Naturalnie, każdy z elementów można zakupić osobno tworząc indywidualną kompozycję. Dyfuzor zderzaka tylnego kompatybilny jest z większością akcesoryjnych układów wydechowych dostępnych na rynku (Akrapovič, Eisenmann, Vorsteiner, HMS, etc). Spoiler zderzaka przedniego skonstruowany został w sposób umożliwiający normalne poruszanie się w codziennym ruchu ulicznym bez obawy o potencjalne uszkodzenie. Wentylowana maska silnika oraz spoiler kompatybilna jest ponadto z każdą wersją BMW X6 E71. Cóż... w końcu to Vörsteiner!

Cechy Główne pakietu Vorsteiner:
>>> Poprawiona aero dynamika
>>> Zwiększony docisk do podłoża
>>> Większa prędkość maksymalna
>>> Poprawiona stabilizacja w zakręcie
>>> Agresywny wygląd
>>> Pełen indywidualizm
>>> Najwyższa jakość
>>> Łatwa i szybka instalacja
>>> Wykonanie z impregnowanego włókna węglowego w technologii próżniowej
>>> Perfekcyjna jakość wykonania i spasowania
>>> Powłoka ochronna przed promieniowaniem UV


Video prezentacja pakietu:

Wszelkie komponenty do tuningu i modyfikacji BMW X6 M E71 odnajdą Państwo w naszym sklepie pod niniejszym linkiem.
Zapraszamy i pozdrawiamy!
Zespół MM-Performance.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz