środa, 6 czerwca 2012

BMW X5M E70 | Elementy Zewnętrzne od Vörsteiner

Elementy kompletnego, niesamowicie ekskluzywnego a jednocześnie dynamicznego i sportowego pakietu stylizacyjnego dedykowanego do BMW X5M E70 od renomowanego tunera Vörsteiner którego MM-Performance.pl jest autoryzowanym dystrybutorem na rynku Polskim.Zaprojektowany całkowicie od podstaw w tunelu aerodynamicznym celem minimalizacji oporów powietrza oraz nadaniu BMW X5M E70 jeszcze większej przyczepności oraz stabilności w zakręcie. Ponadto całość bodykit-u nadaje bardzo wyrachowanego, sportowego i ekskluzywnego wyglądu przy jednoczesnym zachowaniu dostojnej postawy, elegancji oraz klasy BMW. Wszystkie elementy wykonane został przy użyciu impregnowanego włókna węglowego (PREPREG - DRY CARBON) przy użyciu metody próżniowej – jest to ten sam rodzaj włókna który używa się podczas wykonywania komponentów do bolidów Formuły 1. Jest to materiał zapewniający najatrakcyjniejsze obecnie walory wizualne. To również materiał zapewniający o 25-30% lepszą twardość od tradycyjnych włókien. Jest sztywniejszy, bardziej wytrzymały oraz mocniejszy. Odporny na promienie UV oraz warunki klimatyczne. Impregnowany już podczas procesu produkcyjnego samego włókna. W konsekwencji zapewnia dużo trwalszy w eksploatacji komponent który nie urwie się podczas podróży z ogromną prędkością, nie wypaczy i wytrzyma ogromne temperatury. Totalny High-End! Dzieło sztuki w hołdzie dla dzieła sztuki jakim jest BMW X5 M E70!

W skład pakietu wchodzą następujące elementy:
Vorsteiner | Spoiler / Dokładka / Front Splitter Zderzaka Przedniego
Zaprojektowany całkowicie od podstaw w tunelu aerodynamicznym. To zenit zarówno formy jak i funkcjonalności. Nadaje X5M ekskluzywnego, bardzo sportowego stylu jednocześnie zwiększając docisk przedniej osi do podłoża. Wykonany w całości z impregnowanych włókien węglowych (pre preg carbon) w technologii próżniowej. Najwyższa wytrzymałość oraz sztywność i trwałość.

Vorsteiner | Dyfuzor Zderzaka Tylnego
W celu zrównoważenia dodatkowego docisku generowanego przez spoiler zderzaka przedniego Vorsteiner zaprojektował tylny element zderzaka zwany dyfuzorem który prócz zwiększenia atrakcyjności wizualnej tylnej części pojazdu generuje dodatkowy docisk tylnej osi do podłoża. Harmonijny design z całą bryłą pojazdu. Dolne żebra generujące docisk – część górna dyfuzora zrównoważa proporce aerodynamiczne tylnego zderzaka. Wykonany w całości z impregnowanych włókien węglowych (pre preg carbon) w technologii próżniowej. Najwyższa wytrzymałość oraz sztywność i trwałość.

Vorsteiner | Pokrywa / Maska Silnika [Wentylowana]
Ultra lekka maska / klapa / pokrywa silnika została przemodelowana tak aby podkreślić każdą linię i krzywą X5M. Wykonana w całości z impregnowanych włókien węglowych (pre preg carbon) w technologii próżniowej. Najwyższa wytrzymałość oraz sztywność i trwałość. Nieustanne dążenia stylistów i programistów Vorsteiner były bezlitosne dla osiągnięcia stylu który jest subtelny a jednocześnie tak bardzo agresywny. Stworzyli absolutnie najwyższej klasy komponent dodający potężnego docisku tylnej osi przy wysokich prędkościach a dzięki redukcji masy – poprawia również wyważenie pojazdu.


Cechy Główne pakietu Vorsteiner:
>>> Poprawiona aero dynamika
>>> Zwiększony docisk do podłoża
>>> Większa prędkość maksymalna
>>> Poprawiona stabilizacja w zakręcie
>>> Agresywny wygląd
>>> Pełen indywidualizm
>>> Najwyższa jakość
>>> Łatwa i szybka instalacja
>>> Wykonanie z impregnowanego włókna węglowego w technologii próżniowej
>>> Perfekcyjna jakość wykonania i spasowania
>>> Powłoka ochronna przed promieniowaniem UV

Od MM-Performance.pl: z autopsji – jakość wykonania wszystkich elementów absolutnie powala. Niektórzy oceniają, że przewyższa nawet fabryczną jakość BMW! Jeden z najpiękniejszy pakietów dostępny na rynku! Nie przesadzony, nie zepsuty – godny i z klasą! Pełen Indywidualizm! Kwintesencja tuningu! Zabójczy!


Naturalnie, każdy z elementów można zakupić osobno tworząc indywidualną kompozycję. Dyfuzor zderzaka tylnego kompatybilny jest z większością akcesoryjnych układów wydechowych dostępnych na rynku (Akrapovič, Eisenmann, Vorsteiner, HMS, etc). Spoiler zderzaka przedniego skonstruowany został w sposób umożliwiający normalne poruszanie się w codziennym ruchu ulicznym bez obawy o potencjalne uszkodzenie. Wentylowana maska silnika kompatybilna jest ponadto z każdą wersją BMW X5 E70. Cóż... w końcu to Vörsteiner!

Zaprszamy zainteresowanych właścicieli X5 M bezpośrednio do sklepu LINK

Zespół
MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz