poniedziałek, 10 grudnia 2012

Felgi BBS dostępne w MM-Performance.pl

Poszerzyliśmy naszą ofertę o kompletny katalog felg renomowanego, wręcz legendarnego producenta – niemieckiej firmy BBS. W sklepie odnajdziecie felgi do Waszych pojazdów w pełnym zakresie rozmiarów – od 17 do 22 cali.


BBS Kraftfahrzeugtechnik AG – niemieckie przedsiębiorstwo z siedzibą w Schiltach produkujące felgi z metali lekkich. Jego produkty używane są głównie w tuningu samochodów i sportach motorowych, między innymi w Formule 1. BBS zatrudnia około 1200 pracowników, z tego ok. 750 w Niemczech.

W 1970 Heinrich Baumgartner i Klaus Brand założyli przedsiębiorstwo BBS. Firma przedsiębiorstwa pochodzi od nazwisk założycieli i miasta, w którym firma powstała (Baumgartner Brand Schiltach). Pierwotnie przedsiębiorstwo zajmowało się produkcją części karoseryjnych z tworzyw sztucznych. Dwa lata później BBS zaczęło produkować pierwsze trzyczęściowe felgi dla samochodów wyścigowych. W 1976 powstała pierwsza zagraniczna spółka-córka we Francji. Następne powstały w Japonii, USA, Włoszech, Holandii i Hiszpanii. Oprócz tego w Chinach utworzono joint venture. Pierwsza felga dla seryjnego samochodu pojawiła się w 1983. W 1987 szybko rozwijające się przedsiębiorstwo weszło na giełdę.


Przeszło 35 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji lekkich oraz bardzo wytrzymałych aluminiowych obręczy kół to najlepsze świadectwo jakości felg BBS. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w wyścigach samochodowych, obręcze BBS są synonimem wytrzymałości, niskiej wagi i jakości wykonania, choć funkcjonalność i sporty motorowe to jeszcze nie wszystko. Do tego dochodzi bowiem niepowtarzalny design, czyli styl który oczarowuje fanów tuningu na całym świecie już od wielu lat. Decydując się na zakup oryginalnych felg BBS otrzymujesz coś więcej niż tylko produkt najwyższej jakości. Dostajesz kawałek historii i sam stajesz się jej częścią, bo BBS to coś więcej niż tylko koła – to również legenda, pasja, doświadczenie i tysiące zagorzałych fanów na całym świecie!

Estetyczne wzory, różne kolory i innowacyjne technologie – wszystko czego potrzebujesz aby Twój samochód przyciągał wzrok. „Felga zdobi samochód” – Każdy produkt legendarnej firmy BBS jest wynikiem większym aniżeli dziełem sztuki. BBS to przede wszystkim esencja ponad 35 lat zaangażowania w międzynarodowy sport samochodowy. Wszystko to sprawia, że felga BBS jest wyjątkowym produktem. Entuzjazm przy procesie projektowania, rozwój, proces produkcyjny oraz zaawansowane technologie wykończeniowe – wszystko to skutkuje finalnym produktem najwyższej, uznanej, światowej jakości. Recepta na sukces specjalistów BBS jest jedna – wieloletnie doświadczenie w motorsporcie, niezwykle wysoki poziom zaangażowania w każdy etap produkcyjny. Suma wszystkim argumentów to indywidualne arcydzieło sztuki w postaci felg sygnowanych logo BBS. Wykorzystując najbardziej zaawansowane technologicznie narzędzia w procesie projektowania pozwalają już na samym początku wyeliminować wszystkie słabości. Materiały użyte do produkcji felg to również najwyższa, światowa półka. Stop aluminium zapewnia redukcję masy rotacyjnej, wagi oraz nadaje odpowiednią wytrzymałość. Wykonywane w technologii „Flow forming” – mniej znaczy więcej! Przepływ formujący stosowany jest celem zwiększenia gęstości w strukturze materiału alufegli. Ciągłe obracanie [walcowanie] ponad krawędź cylindra pod wysokim ciśnieniem i w wysokiej temperaturze [300 – 350 stopni Celsjusza]. Wynikiem procesu jest cieńsza ścianka obręczy kołka, w konsekwencji lżejsza i bardzo wytrzymała. Technologiczny Top High End.

Felga BBS dostarczana jest jako nowa, oryginalnie zapakowana w chroniący przed uszkodzeniami karton. Wraz z zaworem pneumatycznego, jednostronnego działania [wentyl] umożliwiającego regulację ciśnienia w oponie. Felgi kompatybilne są z fabrycznymi systemami pomiaru ciśnienia w oponach. Do każdej felgi dostarczana jest blenda / dekiel centralny z logo BBS oraz karta gwarancyjna / instrukcja obsługi i konserwacji.

Uwaga: Niektóre pojazdy wymagają dedykowanego zestawu montażowego składającego się z pierścienia centrującego, odpowiednio dobranych dystansów oraz zestawu śrub celem zapewnienia odpowiedniego odsadzenia felgi [ET]. Zestaw [Kit] montażowy nie jest wliczony w cenę felgi – w przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu, wspólnie dobierzemy odpowiedni komplet felg! Cena felgi nie jest uzależniona od szerokości.

Dopasuj Felgi BBS i Opony Do Twojego Samochodu [Konfigurator / Aplikacje]

Felgi BBS z serii Compact Line :

BBS CF BRILLIANT SILVER
Dostępne Rozmiary: 17", 18", 19"

BBS CF ANTHRACITE DIAMOND CUT
Dostępne Rozmiary: 17", 18", 19"

BBS CF BLACK DIAMOND CUT
Dostępne Rozmiary: 17", 18", 19"
  

BBS CS BRILLIANT SILVER
Dostępne Rozmiary: 17", 18", 19"
 

BBS CS ANTHRACITE DIAMOND CUT
Dostępne Rozmiary: 17", 18", 19"

BBS CS BLACK DIAMOND CUT
Dostępne Rozmiary: 17", 18", 19"
 

BBS CK BRILLIANT SILVER
Dostępne Rozmiary: 18", 19"

Felgi BBS z serii Design Line :

BBS CH BRILLIANT SILVER
Dostępne Rozmiary: 17", 18", 19"

BBS CH SATIN BLACK
Dostępne Rozmiary: 17", 18", 19"

BBS CH-R BRILLIANT SILVER
Dostępne Rozmiary: 18", 19", 20" 

BBS CH-R SATIN BLACK
Dostępne Rozmiary: 18", 19", 20"

BBS CH-R SATIN TITANIUM
Dostępne Rozmiary: 18", 19", 20"

BBS CX-R ANTHRACITE DIAMOND CUT
Dostępne Rozmiary: 18", 19", 20"

BBS CX-R BLACK DIAMOND CUT
Dostępne Rozmiary: 18", 19", 20"

BBS RX-R BRILLIANT SILVER
Dostępne Rozmiary: 18", 19", 20"

BBS RX-R BLACK DIAMOND CUT
Dostępne Rozmiary: 18", 19", 20"

Felgi BBS z serii SUV Line :

BBS AI CERAMIC POLISHED
Dostępne Rozmiary: 20", 22"

BBS AI SATIN BLACK
Dostępne Rozmiary: 20", 22"

BBS SV BLACK DIAMOND CUT
Dostępne Rozmiary: 20", 22"

BBS SV SATIN TITANIUM
Dostępne Rozmiary: 20", 22"

Wideo Prezentacja [360º] Felg BBS CF :

Wideo Prezentacja [360º] Felg BBS CS :

Wideo Prezentacja [360º] Felg BBS CF :

Wideo Prezentacja [360º] Felg BBS CX-R :

Wideo Prezentacja [360º] Felg BBS CX-R :

Wideo Prezentacja [360º] Felg BBS RX-R :

Wideo Prezentacja [360º] Felg BBS RX-R :

Wideo Prezentacja [360º] Felg BBS CH :

Wideo Prezentacja [360º] Felg BBS AI :

Wideo Prezentacja [360º] Felg BBS SV :

Wideo Prezentacja [360º] Felg BBS SV :

Przy każdej feldze w naszym sklepie umieściliśmy pliki PDF zawierające listę aplikacji [konfigurator], celem eliminacji problemów z odpowiednim doborem aluminiowych obręczy do konkretnych aut. Gdyby takowe się pojawiły – zapraszamy do kontaktu.

Atrakcyjne ceny w połączeniu z szybkim terminem dostawy. Pełne wsparcie w każdym etapie. Rozpoczynając od prawidłowego doboru felg skończywszy na profesjonalnym montażu! Pełne wsparcie po sprzedażowe [blendy, śruby] oraz jednostkowe zakupy w przypadku uszkodzenia felgi. Zapewniamy tradycyjnie pełnoprawną gwarancję. MM-Performance Twoim dostawcą felg BBS!

Ponadto istnieje możliwość zamówienia felg BBS wraz z odpowiednio dobranymi oponami [Pirelli, Continental, Michelin, Dunlop i inne] z odpowiednią homologacją do Państwa pojazdu. Bez utraty gwarancji producenta pojazdu [felgi BBS posiadają certyfikat TUV z homologacją do większości pojazdów dostępnych na rynku] oraz homologowanymi oponami.

Pamiętajcie – to felga zdobi samochód!

Zapraszamy do współpracy!
Zespół MM-Performance.pl
www.mm-performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz