wtorek, 18 grudnia 2012

Porsche 911 Carrera [991] - Pakiet V-GT od Vorsteiner dostępny w MM-Performance.pl


Najnowsza odsłona pakietu z serii V-GT od ekskluzywnego, renomowanego tunera – firmy Vörsteiner dostępna jest już w MM-Performance.pl. Pakiet stylistyczny składa się czterech elementów wykonanych całkowicie z włókien węglowych [carbon]. Poprawia aerodynamikę pojazdu, nadaje bardzo wyszukanego i sportowego wyglądu. Bez ordynarności i przesady. Dokładnie taki jaki być powinien.

Skład Aero Body Kit’u „V-GTVörsteiner dedykowanego do Porsche 911 [991] stanowią :

Tysiące godzin pracy zespołu inżynierów z Vörsteiner spędzonych podczas projektowania w zaawansowanych aplikacjach komputerowych, setki godzin testów w tunelu aerodynamicznym zaowocowały produktem najwyższej jakości który spełnia wszelkie założenia stawiane na samym początku. Minimalizacja oporów powietrza, poprawiona aerodynamika, radykalna redukcja masy oraz nadanie wyjątkowego, prestiżowego o zarazem bardzo sportowego wyglądu Porsche 911 [991] idealnie komponującego się z linią pojazdu. Wszystko to przy wykorzystaniu opatentowanej przez Vorsteiner technologii obróbki i produkcji włókien węglowych [carbon]. Elementy wytwarzane są wyłącznie z włókien węglowych [bez domieszek] – z carbon’u [większość tunerów oferuje elementy zawierające domieszkę włókna szklanego lub plastiku] przy użyciu metody próżniowej finalnie wygrzewanej w autoklawie. Rozwiązanie to daje 100% gwarancję produktu niepowtarzalnej, najwyższej jakości. Jest to ten sam rodzaj włókna oraz technologii produkcji który stosuje się podczas wykonywania komponentów do bolidów Formuły 1 oraz motocykli królewskiej kategorii – MotoGP. To również materiał zapewniający o 25-30% lepszą twardość od tradycyjnych, domieszkowanych włókien. Jest sztywniejszy, bardziej wytrzymały oraz mocniejszy. Odporny na promienie UV oraz warunki klimatyczne. Impregnowany już podczas procesu produkcyjnego samego włókna. W konsekwencji zapewnia dużo trwalszy w eksploatacji komponent który nie urwie się podczas podróży z ogromną prędkością, nie wypaczy i wytrzyma ogromne temperatury. Próżno szukać akcesoryjnych elementów wyższej jakości na rynku – nie istnieją. Totalny Top High-End!

Foto galeria zdjęć produktu pakietu V-GT Vorsteiner dedykowanego do Porsche 911 [991] :


Wideo [film] prezentacja pakietu V-GT Vorsteiner dedykowanego do Porsche 911 [991] :


Cechy główne pakietu V-GT od Vorsteiner:
>>> Poprawiona aero dynamika
>>> Zwiększony docisk do podłoża
>>> Poprawiona stabilizacja w zakręcie
>>> Agresywny wygląd
>>> Pełen indywidualizm
>>> Redukcja masy
>>> Najwyższa jakość
>>> Łatwa i szybka instalacja
>>> Wykonanie z włókna węglowego w technologii próżniowej
>>> Perfekcyjna jakość wykonania i spasowania
>>> Powłoka ochronna przed promieniowaniem UV

Z autopsji MM-Performance.pl : Pakiet V-GT jest absolutnym majstersztykiem w konfrontacji z dostępnymi body kit’ami na rynku. Jakość wykonania po prostu powala! Włókno węglowe w najczystszej postaci. Zarówno polakierowany jak i pozostawiony w fabrycznym wykończeniu – każdy z elementów po prostu powala jakością. Śmiało możemy powiedzieć, że wykonanie i spasowanie przewyższa fabryczne elementy Porsche. Absolutnie wart swojej ceny! Bezkonkurencyjny a co najważniejsze delikatny! Wzbudzający podziw i pożądanie. Żadnych zbędnych uwag! Jeśli są Państwo zainteresowani kompletnym zestawem – prosimy o info! Przedstawimy indywidualną ofertę całościową wraz z montażem i ewentualnym lakierowaniem!


Zapraszamy właścicieli najnowszych 911-nastek do współpracy!
Szerokości!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz