czwartek, 30 maja 2013

BMW M6 [F12 i F13] Tuning Program [Pakiet Modyfikacji] - Vorsteiner - Dostępny w MM-Performance.pl

Najnowsza generacja BMW M6 [F12 13 F06] w odmianie coupe, cabrio oraz gran coupe to wyjątkowych pojazd. Ekskluzywny, sportowy, niedościgniony w swojej klasie! Dokładnie z tych samych założeń wyszli inżynierowie z Vörsteiner. Stworzyć pakiet w hołdzie i podziękowaniu dla dzieła sztuki jakim jest nowe M6. Cel został osiągnięty. Najwyższej jakości pakiet modyfikacji, wykonany z chirurgiczną precyzją, nadający niepowtarzalnego, niesamowicie ekskluzywnego a jednocześnie sportowego i dynamicznego wyglądu BMW M6 [F12 i F13] przy tym poprawiający aerodynamikę pojazdu. Podkreślający piękną linię M6, nadający świeżości i indywidualizujący pojazd. Subtelny, z charakterem, bez ordynarności. Komponujący się idealnie z bryłą pojazdu.

Każdy z elementów wykonany z niczym niedomieszkowanych włókien karbonizowanych. Ich wysoce zorganizowana struktura nadaje im dużą wytrzymałość mechaniczną, a fakt, że składają się prawie wyłącznie z grafitu, powoduje, że są one nietopliwe i odporne chemicznie. Od dawna materiał ten stosowany jest w dziedzinie sportów ekstremalnych, bolidy Formuły 1 zbudowane są głównie z karbonu. Wyłącznie zastosowanie tego typu włókien powoduje w konsekwencji, potężną wytrzymałość na warunki klimatyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Elementy wytwarzane za pomocą technologii próżniowej, wygrzewane finalnie w autoklawie – absolutny majstersztyk! Jakość spasowania elementów również stoi na najwyższym poziomie, zupełnie jako fabryczne podzespoły. Instalacja nie wymaga żadnych zmian w pojeździe [pełne zachowanie gwarancji!]. Komponenty są ultra lekkie, w żaden sposób nie powodują dodatkowego obciążenia pojazdu, a dzięki zastosowaniu podczas projektowania tunelu aerodynamicznego powodują docisk pojazdu do podłoża podczas wyższych prędkości. Zachowują codzienną użytkowość. Nie zmniejszają prześwitu pojazdu, zatem codzienna praktyczność zostaje zachowana. Swoim kształtem indywidualizują pojazd, nadając niepowtarzalnego wyglądu. Idealnie przygotowane miejsca mocujące skutkują całkowitym bezpieczeństwem i gwarantują, że elementy zostaną na swoim miejscu nawet przy prędkościach przekraczających 300km/h. Wygrywasz!

Aero tuning pakiet Vorsteiner z serii VRS dedykowany do BMW M6 [F1X] skład się z:

Wszystkie w/w elementy pakietu są już do nabycia w naszym sklepie. Zapewniamy profesjonalny montaż i pełnoprawną gwarancję wyłącznego przedstawiciela na PL rynku.
Zapraszamy właścicieli najnowszej generacji BMW M6 do współpracy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz