sobota, 15 czerwca 2013

Felgi Vorsteiner VFF-101 [Flow Formed] Rozmiar 19" i 20 Cali Dostępne w MM-Performance.pl

Elitarne felgi Vörsteiner zrodziły się z idei firmy. Stworzenie najwyższej jakości felg dla Klientów najbardziej wymagających dla których jakość oznacza 101% wartości tego słowa. Nieustające dążenie do ciągłego rozwoju i doskonałości gamy produktów Vörsteiner stworzyło element który dedykowany jest dla elity motoryzacyjnych fascynatów. Sensacyjny design, idealna jakość wykończenia, sportowy charakter oraz ponadprzeciętna wytrzymałość w połączeniu z radykalną redukcją masy – to tylko kilka wybranych cech felg Vörsteiner. Absolutnie bezkonkurencyjne pod względem jakości i piękna estetycznego. Produkowane w zaawansowanej technologii „Flow forming” – mniej znaczy więcej! Przepływ formujący stosowany jest celem zwiększenia gęstości w strukturze materiału alufegli. Ciągłe obracanie [walcowanie] ponad krawędź cylindra pod wysokim ciśnieniem i w wysokiej temperaturze [300 – 350 stopni Celsjusza]. Wynikiem procesu jest cieńsza ścianka obręczy kołka, w konsekwencji lżejsza i bardzo wytrzymała. Technologiczny Top High End! Gwarantujące bezpieczeństwo. Dokładnie przetestowane, przechodzące najbardziej szczegółowe kontrole jakości – dopiero po rygorystycznych pomiarach, można uznać, że zasługują na nazwę Vörsteiner.

Vorsteiner - to felgi których nie można zniszczy trafiając w głęboką dziurę w drodze. Felga jest dużo bardziej sprężysta aniżeli standardowo odlewana z aluminium. Taki procesu produkcji powoduje, że felga cechuje się niesamowitą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne [felgi można stosować z powodzeniem w ciągu całego roku!]. To także radykalna redukcja masy [felgi są dużo lżejsze]. Struktura felgi  skutecznie przeciwstawia się procesowi korozji. Nie zobaczycie odpryskującego lakieru czy łuszczącego się, utlenionego aluminium.

> Zwiększona dynamika pojazdu poprzez redukcję wagi felg oraz minimalizację masy rotacyjnej koła [w tym mniejsze zużycie paliwa].
> Wydłużony okres eksploatacji pozostałych elementów zawieszenia wynikający z redukcji wagi oraz masy rotacyjnej jak i wydłużenie okresu żywotności układu przeniesienia napędu.
> Wielowarstwowa powłoka lakiernicza naniesiona w technologii proszkowej finalnie wygrzewana w piecach grzewczych [autoklawach].
> Indywidualne wzory zwiększające atrakcyjność wizualną pojazdów.

Felgi Vorsteiner dedykowane są w szczególności do pojazdów marki BMW, Mercedes Benz, Bentley, Porsche, Ferrari, Aston Martin, Jaguar, Audi, Maserati, Land Rover, Range Rover, Lamborghini, Lexus  i innych - w pełnej gamie modelowej jak i silnikowej i rocznikowej. Dostępne są w różnych rozmiarach i od sadzeniach [ET] jak również w pełnej palecie indywidualnie dobranych barw. W przypadku wątpliwości z prawidłowym doborem felg do Państwa pojazdu zapraszamy do kontaktu [info@mm-performance.pl] – pomożemy w doborze adekwatnego zestawu!

Felga Vorsteiner dostarczana jest jako nowa, oryginalnie zapakowana w chroniący przed uszkodzeniami karton. Felgi kompatybilne są z fabrycznymi systemami pomiaru ciśnienia w oponach. Do każdej felgi dostarczana jest blenda / dekiel centralny z logo Vorsteiner oraz karta gwarancyjna / instrukcja obsługi i konserwacji [istniej możliwość zastosowania fabrycznych / OEM zaślepek]

Felga Vorsteiner może zostać dostarczona wraz z homologowanymi, doskonale dobranymi oponami [Pirelli, Michelin, Dunlop, Continental] z najświeższym DOT oraz gwarancją.

Felga Vorsteiner może zostać wykończona w połysku lub macie w kolorze: Srebrny, Czarny, Czerwony, Brązowy lub Gunmetal i Tytan. Pozostałe opcje wykończenia – zapytaj o szczegóły! Felga Vorsteiner może zostać dostarczona w różnej szerokości [8,5”, 9", 10” lub 11” - zależne od rozmiaru 19" lub 20"] – cena felgi nie jest zależna od jej szerokości. Odsadzenie felgi [ET] dedykowane do danego pojazdu nie ma wpływu na cenę.

Przeznaczenie: Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Jaguar, Lamborghini, Land Rover, Lexus, Lotus, Maserati, Mercedes Benz, Mini, Porsche, Range Rover oraz innych marek - w pełnej gamie modelowej i silnikowej!


Zapraszamy właścicieli każde pojazdu chcących wyposażyć swój bolid w atrakcyjne felgi o rozmiarze 19” lub 20 cali do współpracy!

Zespół
MM-Performance.pl
www.mm-performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz