czwartek, 12 grudnia 2013

BMW X5M [E70] Wyświetlacz Multifunkcyjny [Wskaźnik Miernik] – AWRON Tuned By MM-Performance.pl

BMW X5M [E70] z wewnętrznym, multifunkcyjnym wyświetlaczem firmy Awron, czyli kolejna nietypowa realizacja MM-Performance.pl. X5M to szalenie mocny SUV z napędem na wszystkie cztery koła. Egzemplarz legitymujący się mocą przekraczającą 660KM i momentem obrotowym wynoszącym 860Nm zasługuje na szczegółowe i pełne odczyty parametrów pracy. Szczegółowa temperatura oleju, płynu chłodzącego i skrzyni biegów, Aktualny i bieżący pomiar ciśnienia doładowania, momentu obrotowego i mocy. Dodatkowo wykres mocy i momentu obrotowego aktualizowany podczas jazdy. Przyspieszenie 0-100km/h, 0-200km/h i V-Max oraz przeciążenia poprzeczne i wzdłużne [G]. A do tego tabela podsumowująca wartości maksymalne. Wszystko to wyświetlane w bardzo czytelny sposób za pomocą wyświetlacza wykonanego w technologii OLED z idealnie dobraną kolorystyką komponującą się z pozostałymi wskaźnikami BMW. Wkomponowany w kanał wentylacyjny z jednoczesnym zapewnieniem cyrkulacji powietrza. Dodatkowo port USB służący do aktualizacji firmware’u. Jakość wykonania na identycznym do fabrycznego poziomie, czyli idealna. Pełen Monitoring. Wygrywasz!

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!
Galeria zdjęć projektu na naszym Flickr: http://flic.kr/s/aHsjNUyFg5

Zapraszamy Właścicieli BMW X5M [E70] chcących nadać swoim bolidom niesamowitego brzmienia, mocy oraz wyglądu do współpracy!

Uwaga: Wyświetlacze AWRON dostępne są do sporej ilości modeli BMW. Zapytaj o wyświetlacz / monitor do Twojego samochodu!

Koniecznie sprawdź nasze pozostałe realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom! Link: http://tnijurl.com/tunedbymmperformancepl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz