sobota, 14 grudnia 2013

Mercedes Benz CLS63 AMG [218] Tuning Program [Pakiet Modyfikacji] Vorsteiner Dostępny w MM-Performance.pl

Tuning Program [Pakiet Modyfikacji] dedykowany do Mercedes Benz CLS63 AMG [218] od renomowanego, ekskluzywnego tunera – firmy Vorsteiner dostępny jest już w MM-Performance.pl. Kompletny zestawy wszystkich elementów najwyższej jakości, wykonanych z chirurgiczną precyzją, nadających niepowtarzalnego, niesamowicie ekskluzywnego a jednocześnie sportowego i dynamicznego wyglądu Mercedes Benz CLS63 AMG [218] przy tym poprawiający aerodynamikę pojazdu. Pakiet podkreślający piękną linię CLS63 AMG, nadający świeżości i indywidualizujący pojazd. Subtelny, czytelny, z charakterem – bez ordynarności. Komponujący się idealnie z bryłą pojazdu. Dzieło sztuki w hołdzie dla dzieła sztuki jakim jest MB CLS63 AMG

Tysiące godzin pracy zespołu inżynierów z Vörsteiner spędzonych podczas projektowania w zaawansowanych aplikacjach komputerowych, setki godzin testów w tunelu aerodynamicznym zaowocowały produktem najwyższej jakości który spełnia wszelkie założenia stawiane na samym początku. Minimalizacja oporów powietrza, poprawiona aerodynamika, radykalna redukcja masy oraz nadanie wyjątkowego, prestiżowego o zarazem bardzo sportowego wyglądu Mercedes Benz CLS63 AMG [218] idealnie komponującego się z linią pojazdu. Wszystko to przy wykorzystaniu opatentowanej przez Vorsteiner technologii obróbki i produkcji elementów z włókien węglowych [carbon]. Elementy wytwarzane są wyłącznie z włókien węglowych [bez domieszek] – z carbon’u [większość tunerów oferuje elementy zawierające domieszkę włókna szklanego lub plastiku] przy użyciu metody próżniowej finalnie wygrzewanej w autoklawie. Rozwiązanie to daje 100% gwarancję produktu niepowtarzalnej, najwyższej jakości. Jest to ten sam rodzaj włókna oraz technologii produkcji który stosuje się podczas wykonywania komponentów do bolidów Formuły 1 oraz motocykli królewskiej kategorii – MotoGP. To również materiał zapewniający o 25-30% lepszą twardość od tradycyjnych, domieszkowanych włókien. Jest sztywniejszy, bardziej wytrzymały oraz mocniejszy. Odporny na promienie UV oraz warunki klimatyczne. Impregnowany już podczas procesu produkcyjnego samego włókna. W konsekwencji zapewnia dużo trwalszy w eksploatacji komponent który nie urwie się podczas podróży z ogromną prędkością, nie wypaczy i wytrzyma ogromne temperatury. Próżno szukać akcesoryjnych elementów wyższej jakości na rynku – nie istnieją. Totalny Top High-End!

Każdy z elementów wykonany z niczym niedomieszkowanych włókien karbonizowanych. Ich wysoce zorganizowana struktura nadaje im dużą wytrzymałość mechaniczną, a fakt, że składają się prawie wyłącznie z grafitu, powoduje, że są one nietopliwe i odporne chemicznie. Od dawna materiał ten stosowany jest w dziedzinie sportów ekstremalnych, bolidy Formuły 1 zbudowane są głównie z karbonu. Wyłącznie zastosowanie tego typu włókien powoduje w konsekwencji, potężną wytrzymałość na warunki klimatyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Elementy wytwarzane za pomocą technologii próżniowej, wygrzewane finalnie w autoklawie – absolutny majstersztyk! Jakość spasowania elementów również stoi na najwyższym poziomie, zupełnie jako fabryczne podzespoły. Instalacja nie wymaga żadnych zmian w pojeździe [pełne zachowanie gwarancji!]. Komponenty są ultra lekkie, w żaden sposób nie powodują dodatkowego obciążenia pojazdu, a dzięki zastosowaniu podczas projektowania tunelu aerodynamicznego powodują docisk pojazdu do podłoża podczas wyższych prędkości. Zachowują codzienną użytkowość. Nie zmniejszają prześwitu pojazdu, zatem codzienna praktyczność zostaje zachowana. Swoim kształtem indywidualizują pojazd, nadając niepowtarzalnego wyglądu. Idealnie przygotowane miejsca mocujące skutkują całkowitym bezpieczeństwem i gwarantują, że elementy zostaną na swoim miejscu nawet przy prędkościach przekraczających 300km/h. Wygrywasz!

Cechy główne pakietu VBR MB CLS63 AMG od Vorsteiner:
>>> Poprawiona aero dynamika
>>> Zwiększony docisk do podłoża
>>> Poprawiona stabilizacja w zakręcie
>>> Agresywny wygląd
>>> Pełen indywidualizm
>>> Redukcja masy
>>> Najwyższa jakość
>>> Łatwa i szybka instalacja
>>> Wykonanie z włókna węglowego w technologii próżniowej
>>> Perfekcyjna jakość wykonania i spasowania
>>> Powłoka ochronna przed promieniowaniem UV

Skład pakietu stylistycznego Vorsteiner "VBR" dedykowanego do MB CLS63 AMG [218] stanowi:
>>> Dyfuzor Zderzaka Tylnego - Vörsteiner [Włókno Węglowe - Carbon] - LINK
>>> Spojler Pokrywy Maski Bagażnika - Vörsteiner [Włókno Węglowe - Carbon] - LINK
>>> Spojler Zderzaka Przedniego - Vörsteiner [Włókno Węglowe - Carbon] - LINK
>>> Felgi 21" Cali Kute 1-Częściowe (Monoblock) - VS-160 Vörsteiner - LINK
>>> Felgi 21" Cali Kute 3-Częściowe (Skręcane) - VS-360 Vörsteiner - LINK

Ponadto do w/w pakietu rekomendujemy sportowy układ wydechowy nadający niepowtarzalnego brzmienia MB CLS63 AMG [218] od renomowanego, niemieckiego tunera - firmy Capristo. System wydechowy posiada regulację głośności a aktualny status pracy prezentowany jest na wyświetlaczu radia samochodowego za pomocą systemu RDS. Znakomite uzupełnienie zestawu - LINK.

Ponadto pakiet stylistyczny można dodatkowo doposażyć w komplet sportowych felg z palety Vörsteiner [LINK]. W przypadku zainteresowania zestawem doposażonym w komplet felg prosimy o indywidualne zapytanie celem przedstawienia najatrakcyjniejszej oferty cenowej!

Naturalnie, zapewniamy możliwość dowolnej konfiguracje elementów zestawu / pakietu. Poprzez eliminacje lub dodanie elementów pakietu zapewniamy możliwość dobrania indywidualnej, spełniającej Państwa potrzeby kompozycji. Wszelkie zapytania o wycenę innego zestawu modyfikacji prosimy kierować na adres info@mm-performance.pl

Zapraszamy Właścicieli Mercedes Benz CLS63 AMG [218] chcących nadać swoim bolidom niesamowitego brzmienia, mocy oraz wyglądu do współpracy!

Koniecznie sprawdź nasze pozostałe realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom! Link: http://tnijurl.com/tunedbymmperformancepl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz