wtorek, 9 września 2014

BMW 530d xDrive [F11 Touring] Tuned & Powered By MM-Performance.pl

BMW 530d xDrive [F11 Touring] Tuned & Powered By MM-Performance.pl. W pojeździe legitymującym się mocą 230KM i 506Nm zainstalowana została oddzielna jednostka sterująca wraz z elektroniczną wiązką [Chip Power Box] firmy Hartge. Efekty zabiegu zmierzone na hamowni to 285KM i 605Nm. Przyrost +55KM i +100Nm. W połączeniu z napędem na wszystkie cztery koła odczucia z jazdy są teraz naprawdę niesamowite. Przyrost na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z bardzo dobrymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach. Fabryczny, mało estetyczny wydech ustąpił miejsca doskonale brzmiącemu układowi wydechowemu - firmy Eisenmann. Cztery końcówki o zwiększonej średnicy idealnie wypełniają otwór w blendzie zderzaka tylnego zaadoptowanej z wersji 550i. W połączeniu z grawerem logo tunera na ściętych ku dołowi końcówkach wydech nadaje tylnej części pojazdu niesamowitej agresywności.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!


Zapraszamy Właścicieli BMW Serii 5 [wszystkie wersje silnikowe i nadwoziowe] chcących nadać swoim bolidom niesamowitego brzmienia, mocy oraz wyglądu do współpracy!

Koniecznie sprawdź nasze pozostałe realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom! http://realizacje.mm-performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz