środa, 17 września 2014

Porsche Cayenne GTS [958] Tuned By MM-Performance.pl

Porsche Cayenne GTS [958] – czyli kolejna realizacja zespołu MM-Performance.pl. Pojazd trafił do nas właściwie nowy, prosto z salonu. Cele były jasne i klarowne od samego początku - koncentrujemy się na poprawie wyglądu. Jasno zdefiniowane potrzeby Klienta – czarne akcenty na przodzie, linii bocznej oraz tyle ekskluzywnego bolidu jak i likwidacja elementów chromowanych. Zderzak przedni doposażony został w wieloelementowy spojler od renomowanego, niemieckiego tunera – firmy TechArt. Korpus dokładki wylakierowany został w kolorze pojazdu, natomiast elementy centralne w kolorze czarnego połysku [Piano Black]. Dodatkowo w seryjnym zderzaku obudowy świateł halogenowych również wylakierowaliśmy w błyszczącej czerni. Tył pojazdu doposażony został w dyfuzor składający się z wielu elementów – również firmy TechArt. Część centralną dyfuzora jak i jego wewnętrzne elementy pokryliśmy czarnym połyskiem, natomiast poboczne obudowy świateł odblaskowych wylakierowane zostały w fabrycznym kolorze pojazdu. Celem zachowania harmonii tylnej i przedniej części pojazdu sięgnęliśmy po listwy progowe wykonane w całości z włókna węglowego [carbon] od firmy Vorsteiner. Korpus progów pokryty został fabrycznym kolorem pojazdu, natomiast przetłoczenia jak i wewnętrzne części pozostawiliśmy w wykończeniu karbonowym. Taka konstrukcja stanowi idealną fuzję pomiędzy przednią i tylną częścią pojazdu a akcent z włókna węglowego nawiązuje do wnętrza GTS’a które w tym egzemplarzu wykończone jest w całości carbon’em. Dodatkowo oznaczenie producenta i modelu umiejscowione na tylnej pokrywie bagażnika również otrzymały nowy, błyszcząco-czarny kolor.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!Galeria zdjęć projektu na naszym Flickrhttp://flic.kr/s/aHsk39YXjo

Zapraszamy Właścicieli Porsche Cayenne [wszystkie wersje silnikowe i modelowe] chcących nadać swoim bolidom niesamowitego brzmienia, mocy oraz wyglądu do współpracy!

Koniecznie sprawdź nasze pozostałe realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom! http://realizacje.mm-performance.pl/


Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz