niedziela, 29 stycznia 2012

BMW 335 E9X - Wskaźnik Ciśnienia Doładowania Turbo od AWE Tuning

Wskaźnik doładowania ciśnienia turbo dedykowany do BMW 335 (E90, E92, E93) od ekskluzywnego, renomowanego tunera – firmy AWE Tuning.
Bardzo dokładny wyświetlacz, wykonany z najwyższą starannością – tak aby maksymalnie w sposób wizualny integrował się z kokpitem BMW. Zarówno jakość użytych materiałów, jak i ich kolorystyczny odcień dopasowane zostały pod fabryczny deseń deski rozdzielczej. Ostre i wyraźne podświetlenie wykonano w technologii LED (intensywność podświetlenia sparowana z skalą zegarów głównych). Miernik wyświetla doładowanie w zakresie 0-30 PSI oraz 0-30 Hg próżni. Wyposażony w alarm (czerwona migająca dioda) ostrzegający gdy 30 PSI zostanie przekroczone. Techniczna, niezwykle szczelna konstrukcja nie powoduje żadnych strat w ciśnieniu doładowania (wszystkie parametry zostają zachowane)


Montaż urządzenia pomiarowego w otworze kanału wentylacyjnego zapewnia możliwość odczytu pomiaru w mgnieniu oka, nawet przy pełnym przyspieszaniu, bez żadnych przeszkód, nie kolidując z innymi wskaźnikami. Miernik obsadzony został pod niewielkim kątem w stronę kierowcy celem zapewnienia maksymalnie intuicyjnej widoczności.


Opatentowany przez AWE Tuning system instalacji umożliwia montaż wskaźnika w otworze kanału wentylacyjnego który w dalszym ciągu funkcjonuje prawidłowo i udostępnia możliwość włączenia / wyłączenia nawiewu w kanale w którym wyświetlacz doładowania turbo został zainstalowany (otwór / kanał – centralny - środkowy lewy lub prawy)


Jakość zestawu nie ma sobie równych – po prostu emanuje najwyższą jakością wykonania. Każdy detal jest tu idealny. Począwszy od wskaźnika, na kratce kanału wentylacyjnego kończąc. Płynna, zintegrowana, spójna całość – właściwie, jak fabryczny.

Dostarczany wraz kompletnym zestawem montażowym służącym do zainstalowania miernika ciśnienia turbo w kanale wentylacyjnym (zestaw zawiera wszelkie wymagane do prawidłowej i szybkiej instalacji akcesoria – wiązki, przewody, elektronikę, uchwyty, kratkę, wskaźnik, przystawki, rury, etc – pełen kompletny pakiet, żadne inne dodatkowe elementy do montażu nie są wymagane). Bardzo prosta i łatwa instalacja – instrukcja wraz z szczegółami obrazkowymi również w zestawie. Czas instalacji około 1,5 godziny. Pełno prawna gwarancja.

Jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy) zestaw wskaźnika ciśnienia doładowania turbiny wraz z kompletnym zestawem montażowym na rynku!

Cechy Główne:
- Perfekcyjny design
- Doskonała jakość wykonania i spasowania elementów
- Podświetlenie LED w kolorze pozostałych, seryjnych wyświetlaczy
- Funkcjonujący nawiew po instalacji
- Alarm / Ostrzeżenie o przekroczeniu parametrów granicznych
- Miernik elektroniczny
- Niezawodny, techniczna szczelna konstrukcja zapewnia brak spadku ciśnienia
- Szybka i łatwa instalacja

Przeznaczenie: BMW 335i oraz Xi E90, E92 i E93

Szczegóły:
http://www.mm-performance.pl/wskaznik-cisnienia-doladowania-turbo-tuning-p-467.html

Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz