piątek, 20 stycznia 2012

BMW M3 (E90/92/93) z układem wydechowym od VANGUARD Performance

Kompletny układ wydechowy dedykowany do BMW M3 (E90, E92, E93) wykonany z najwyższej jakości stopu tytanu od ekskluzywnego, renomowanego tunera – firmy VANGUARD Performance której MM-Performance jest wyłącznym przedstawicielem na rynku Polskim. Zestaw typu cat-back (od katalizatorów). BMW M3 zaprojektowane zostało jako bardzo wydajna maszyna i dlatego zasługuje na układ wydechowy zaprojektowany z taką samą dbałością o szczegóły. Inżynierowie z VANGUARD postawili sobie cele jasne i klarowne – stworzyć dzieło sztuki dla dzieła sztuki jakim jest nowe M3. Wzrost mocy, momentu obrotowego w połączeniu z odurzającym, uzależniającym dźwiękiem silnika V8. A wszystko to bez utraty wyrafinowania jakim obdarzona została M3. Rezultat? Całkowicie ręcznie wykonany układ z tytanu, z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, podnoszący moc, moment oraz nadający niepowtarzalnego, charakterystycznego i niesamowicie agresywnego dźwięku jak również znacznie redukujący masę pojazdu. Jednocześnie nie męczący przy długich podróżach i codziennym użytku. Nadaje BMW M3 V8 tego, czego chyba zapomniano dodać podczas procesu produkcyjnego w fabryce – czyli tego na co M3 zasługuje – symfonii dźwięku, wręcz „epickiego” dźwięku S65 V8! Niepoliczalna ilość godzin spędzonych przez inżynierów VANGUARD nad układem wydechowym do BMW przyniosła oczekiwany rezultat. Profesjonalne oprogramowanie CAD służące do modelowania oraz wielo-dniowe testy pozwoliły stworzyć inżynierom system na który zasługuje pogromca autobahn’ów oraz torów wyścigowych – BMW M3! Tytanowy układ wydechowy od VANGUARD PERFORMANCE do M3 to osobowość zbliżona do „Jekyll And Hyde”. Inżynierowie poświęcili sporo czasu i wysiłku w rozwój aby osiągnąć jakość dźwięku zarówno na biegu jałowym, przy częściowym otwarciu przepustnicy a gdy gaz pedał gazu zostanie w pełni dociśnięty? Okrzyk wojenny S65 V8! Układ wydechowy do M3 od VANGUARD jest niczym apartament na zamówienie. Ręcznie wykonany z użyciem najlepszej jakości materiałów – zarówno tych widocznych jak i tych kryjących się pod podwoziem. Wzbudzający szacunek i skupiający uwagę – bez niepożądanych uwag. Wyrafinowany i skuteczny. W układach VANGUARD trudno doszukiwać się sztucznego, irytującego „bass'u”. To układy które eskalują potęgę dźwięków wydobywanych z jednostki napędowej. Układ wydechowy od VANGUARD jest najprostszą a zarazem najbardziej konieczną modyfikacją podnoszącą zarazem: moc, moment, dźwięk oraz wygląd BMW M3.


Tytanowy układ wydechowy do M3 to nie tylko znakomita prezencja i dźwięk ale i przyrost mocy oraz momentu obrotowego jak i redukcja masy pojazdu (układ waży zaledwie 8,6kg). Dzięki zastosowaniu rur o wysokiej przepustowości układ VANGUARD podnosi ogólną wydajność systemu.


Tytanowy Układ wydechowy VANGUARD Performance to ręcznie wykonywane dzieło sztuki. Jest tym, na co BMW M3 zasługuje. Charakter i wyraz. Próżno szukać wydajniejszego, lepiej brzmiącego, tytanowego wydechu na rynku. Totalny i Absolutny High-End!


Wszystkie elementy zostały idealnie spasowane. Kołnierze wycinane laserowo celem uzyskania idealnego zgrania z elementami fabrycznymi. Końcówki zaprojektowane tak, aby w sposób idealny komponowały się z dyfuzorem tylnego zderzaka. Konstrukcja ścian podwójna, celem zapewnienia ochrony termicznej zapobiegającej przebarwieniom. Powierzchnia nakładek zabezpieczona antykorozyjnie oraz przeciw uszkodzeniom mechanicznym Końcówki wyposażone zostały w podwójne ścianki, celem zapewnienia maksymalnych walorów wizualnych nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Układ dostarczy w zestawie z wszelkimi koniecznymi do prawidłowej instalacji komponentami: uszczelki, zaciski etc. Układ dostarczany wraz z zestawem rur X-PIPE.

Zapraszamy BMW Maniaków do współpracy
Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz