środa, 2 lipca 2014

BMW 530d xDrive [F10 Sedan] Tuned & Powered By MM-Performance.pl

BMW 530d xDrive [F10 Sedan] Tuned & Powered By MM-Performance.pl. W pojeździe legitymującym się mocą 247KM i 525Nm zainstalowana została oddzielna jednostka sterująca wraz z elektroniczną wiązką [Chip Power Box firmy Hartge]. Efekty zabiegu zmierzone na hamowni to 296KM i 639Nm. Przyrost +49KM i +114Nm. W połączeniu z napędem na wszystkie cztery koła odczucia z jazdy są teraz naprawdę niesamowite. Przyrost na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z bardzo dobrymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach. Fabryczny, mało estetyczny wydech ustąpił miejsca doskonale brzmiącemu układowi wydechowemu – również firmy Hartge. Dwie końcówki o zwiększonej średnicy idealnie wypełniają otwór w tylnym zderzaku. W połączeniu z grawerem logo tunera wydech nadaje tylnej części pojazdu niesamowitej agresywności. Całość projektu dopełniają 20” obręcze aluminiowe oraz nakładki pedałów – wszystko z palety BMW M Performance. To jeszcze nie koniec prac nad tym egzemplarzem.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!
Galeria zdjęć projektu na naszym Flickrhttp://flic.kr/s/aHsjYHmG5S

Zapraszamy Właścicieli BMW Serii 5 [wszystkie wersje silnikowe i nadwoziowe] chcących nadać swoim bolidom niesamowitego brzmienia, mocy oraz wyglądu do współpracy!

Koniecznie sprawdź nasze pozostałe realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom! http://realizacje.mm-performance.pl


Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz