wtorek, 1 lipca 2014

Porsche Panamera Turbo [970] Sportowy Układ Wydechowy CAPRISTO | Tuned By MM-Performance.pl

Porsche Panamera Turbo [970] wyposażona przez MM-Performance.pl w doskonale brzmiący, w pełni regulowany, sportowy układ wydechowy od renomowanego, niemieckiego producenta – firmy Capristo. Regulacja systemem zaworów odbywa się za pomocą fabrycznego przycisku PSE. W trybie zamkniętych przepustnic wydech cechuje się dźwiękiem na poziomie seryjnego systemu, natomiast w trybie otwartych przepustnic – pełna eskalacja dźwięku silnika V8. Sekcja centralna Capristo eliminuje dodatkowo seryjny tłumik środkowy. Dwie ceramiczne końcówki z grawerem Capristo idealnie wypełniają otwory w tylnym dyfuzorze. Zdecydowanie jeden z najlepiej brzmiących systemów dedykowanych do Porsche Panamera.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!Zapraszamy Właścicieli Porsche Panamera [Wszystkie Wersje Silnikowe] chcących nadać swoim bolidom niesamowitego brzmienia, mocy oraz wyglądu do współpracy!

Koniecznie sprawdź nasze pozostałe realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom! http://realizacje.mm-performance.pl/

Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz