piątek, 11 lipca 2014

BMW 650i [F12 Cabrio] Tuned By MM-Performance.pl

BMW Serii 6 [F12 Cabrio] w najmocniejszej, cywilnej odmianie – czyli 650i [M-Pakiet] to kolejny, z sukcesem zrealizowany projekt zespołu MM-Performance.pl. Przemiana niesamowitego, bulwarowego, odkrytego pojazdu obdarzonego już przez producenta niesamowitą klasą rozpoczęła się od wymiany układu wydechowego na sportową odmianę w wersji „Racing” niemieckiego tunera reprezentowanego w PL przez nas – firmy Manhart Performance. Cztery okrągłe końcówki nadały bardzo agresywnego wyglądu tylnej części pojazdu jednocześnie idealnie wypełniając otwory tylnego zderzaka, a dźwięk wydobywający się z tłumików doskonale eskaluje potęgę silnika V8 zamontowanego w 650i. Ponadto tył bolidu wyposażony został w poprawiający aerodynamikę spoiler pokrywy maski bagażnika wykonany w całości z włókna węglowego [carbon] firmy Vorsteiner. Do fuzji z materiałem spoilera dochodzą obudowy lusterek z palety BMW M Performance wykonane również z karbonu. Zawieszenie pojazdu zostało obniżone i utwardzone dzięki sprężynom firmy H&R które to z pełną satysfakcją pozwalają na bezpieczne i bezproblemowe wybieranie zakrętów. Całości projektu dopełniają 20 calowe felgi firmy Vorsteiner, model VFF-101 wykonane w technologii „Flow Forming”. Oś tylna otrzymała rozmiar 10” x 20” a oś przednia 8,5” x 20” – wszystkie obręcze dobrane zostały z agresywnym ET [odsadzeniem]. Ponadto do felg skompletowaliśmy odpowiednie, sportowe opony – Pirelli P Zero w rozmiarze dla osi przedniej 245/35/20 i dla osi tylnej w rozmiarze 285/30/20 – wzmocnione i z rantem ochronnym felgi. Wszystkie modyfikacje jedynie potęgują sportowy charakter auta nie odbierając mu klasy. Silniejszy, niesamowicie atrakcyjny wizualnie, w pełni reprezentatywny. Idealny. 

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Galeria zdjęć projektu na naszym Flickr: http://flic.kr/s/aHsjZzMffQ

Zapraszamy Właścicieli BMW Serii 6 [wszystkie wersje silnikowe i nadwoziowe] chcących nadać swoim bolidom niesamowitego brzmienia, mocy oraz wyglądu do współpracy!

Koniecznie sprawdź nasze pozostałe realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom! http://realizacje.mm-performance.pl/


Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz