piątek, 10 października 2014

BMW 530d xDrive [F10 Sedan] Tuned By MM-Performance.pl

BMW 530d xDrive [F10 Sedan] Tuned By MM-Performance.pl. Egzemplarz ten odwiedził nas celem dokonania kolejnych modyfikacji [wcześniejsza realizacja – LINK]. Tym razem zajęliśmy się zarówno aspektem wydajności jak i wyglądu zewnętrznego. W pierwszej kolejności zajęliśmy się wymianą seryjnego intercoolera na jego sportową odmianę o zwiększonych rozmiarach. Nowy, wydajniejszy intercooler posiada dużo większy rdzeń, co dodatnie wpłynie na osiągi przy wyższych temperaturach zewnętrznych. Produkt z palety BMW M Performance. Kolejno srebrne obudowy kierunkowskazów bocznych ustąpiły miejsca ich czarnej, wylakierowanej w czarnym połysku odmianie [IND]. Tym sposobem wyeliminowaliśmy wszelkie akcenty chromowane z karoserii pojazdu. Obudowy kierunkowskazów idealnie komponują się z „shadow line” pojazdu oraz czarną, przednią atrapą chłodnicy [nerkami]. We wnętrzu pojazdu zainstalowany został multifunkcyjny, cyfrowy wyświetlacz firmy Awron. W sposób ciągły monitoruje większość istotnych wartości pojazdu informując w sposób czytelny kierowcę na bieżąco o stanie temperatur, ciśnień i szeregu innych pomiarów w trakcie jazdy. Niezaprzeczalny walorem wyświetlacza jest doskonalone dobrany kolor podświetlenia – całość sprawia wrażenie bardzo fabrycznego [OEM] wyglądu [wyświetlacze AWRON oferujemy do pełnej gamy modelowej pojazdów BMW]. Ponadto w pojeździe zainstalowaliśmy podstopnicę pochodzącą z pakietu BMW M Performance – idealnie komponuje się teraz wizualnie z wcześniej zainstalowanymi nakładkami pedałów: hamulca i przyspieszenia. Dodatkowo seryjny płyn hamulcowy zastąpiony został sportowym płynem Motul, dużo bardziej efektywnym, o wyższej temperaturze wrzenia. 300KM i 640Nm w połączeniu z napędem xDrive daje naprawdę niesamowite wrażenia z jazdy! To jeszcze nie koniec prac nad tym egzemplarzem.

Wszystkie części użyte w projekcie dostępne są w stałej ofercie MM-Performance.pl

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!Zapraszamy Właścicieli BMW Serii 5 [wszystkie wersje silnikowe i nadwoziowe] chcących nadać swoim bolidom niesamowitego brzmienia, mocy oraz wyglądu do współpracy!

Koniecznie sprawdź nasze pozostałe realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom! http://realizacje.mm-performance.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz