sobota, 3 marca 2012

KAHN RS-V już w MM-Performance.pl

Misją KAHN Design jest dostarczanie pomysłów do życia w niezrównanym standardzie. Eleganckie wzory kół ewoluowały dzięki wykwalifikowanych, innowacyjnych artystów, oraz najbardziej precyzyjnej technologii materiałowej. Siłą marki KAHN jest wiedza i doświadczenie oparte na 20 letniej perfekcji. 


Wewnętrzny zespół inżynierów, laboratoria oraz jedna z najbardziej zaawansowanych fabryk felg - łączenie formy i funkcjonalności na każdym etapie. Felgi KAHN wykonywane są z najlepszych dostępnych materiałów a następnie obrabiane i wykańczane w najbardziej zaawansowanych technologicznie centrach motoryzacyjnych - Heartland (Włochy).


Felgi Brytyjskiej firmy KAHN to prestiż, emocje, niezrównana sobie jakość, zaszczyt oraz ultra wydajność. Idealnie wyważone, o przepięknych wzorach – dają właścicielowi to na co zasługuję. Bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju. Oznaczone logo KAHN. Totalny i absolutny high-end! Dodają pojazdom tego, czego zapomniano im dodać podczas procesu produkcji – wyrafinowania, ale z potężną klasą.

Dostępne w szerokiej gamie modelowej jak również technicznej (mnogość odsadzeń, ET, rozstawów itd.) – zapytaj o szczegóły – info@mm-performance.pl. Pomożemy dobrać odpowiedni zestaw do Twojego samochodu!

Uwaga: Każdy zestaw może zostać dostarczony wraz z kompletem odpowiednio dobranych opon – pozostawiamy Państwu wybór: Pirelli, Dunlop lub Continental – a wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach!

Niezwykle ekskluzywne, sportowe i agresywne w swoim wyglądzie. Technicznie bardzo trwałe, mocne i sztywne. Wykonane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Proces wykuwania felg w fabrykach KAHN odbywa się za pomocą prasy o nacisku 8 000 ton. Felgi wykonane z stopu aluminium "lotniczego" 6061 gwarantującego niesamowitą wytrzymałość oraz sztywność przy zachowaniu jak najmniejszej wagi. Redukują w sposób radykalny masę pojazdu (w konfrontacji do felg seryjnych). Felgi zaprojektowane w sposób przemyślany w każdym możliwym aspekcie czyli wytrzymałość, odporność, styl, piękno oraz najwyższa jakość wykonania. Wzbudzające podziw, zapewniające maksimum indywidualizmu. Fuzja najwyższego poziomu techniki z artystyczną wizją projektanta. Felgi które łączą szeroko pojęte walory sportowe z esencją tuningu wizualnego.

Felgi dedykowane do pojazdów marek: Aston Martin, Audi, Mini, Bentley, Jaguar, BMW, Ferrari, Lamborghini, Land Rover, Maserati, Mercedes Benz oraz Porsche i wiele innych...


Model: RS-V

Rozmiar
Model
Cena Brutto
Dedykacja

9" x 20"
RS-V
3 424,51 zł
-
-
11" x 20"
RS-V 4 093,73 zł
-
-
9" x 20" RS-V 5 139,56 zł
Aston Martin
Przód
11" x 20" RS-V 6 268,25 zł
Aston Martin Tył


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!
Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz