sobota, 31 marca 2012

MTM (Motoren Technik Mayer) już od kwietnia '12 w MM-Performance.pl

MTM w głównej mierze koncentruje swoje badania w kierunku znacznego podniesienia mocy i momentu obrotowego silnika przy jednoczesnej redukcji zużycia paliwa a co za tym idzie większej przyjemności z jazdy przy niższych kosztach. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwala być pewnym tych rozwiązań technicznych, nad którymi pracuje grupa niemieckich inżynierów z dziedziny budowy silników spalinowych.

Modyfikacja silnika MTM
Więcej mocy, więcej momentu obrotowego, mniejsze zużycie paliwa - wszystko to oferuje MTM


Układy wydechowe MTM
Od założenia firmy, MTM koncentruje się na rozwoju układów wydechowych pod kontem brzmienia i zwiększonej wydajności.

Układ hamulcowy MTM Break System
Hamulce MTM Break system swoje zastosowanie znajdują w samochodach grupy VW. Poprzez coraz większe wymagania samochodów, niemieccy inżynierowie przygotowali zoptymalizowany układ hamulcowy dedykowany dla Państwa samochodu. Na skuteczność oraz jakość hamulców składa się wiele czynników. Wydajność hamowania, skuteczność, trwałość, komfort, ciężar oraz hałas to główne założenia inżynierów by w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.


Układ zawieszenia
Gwintowane zawieszenie MTM – regulowana wysokość, kompresja i odbicie. Zawieszenia gwintowane MTM zostały stworzone dla wymagających kierowców jeżdzących, którzy mogą zmieniać ustawienia podwozia pojazdu. Nasze gwintowane zawieszenia produkowane są przez firmę KW gotowe do regulacji po zamontowaniu w pojeździe. Technologia wykorzystana dla tego produktu pozwala na regulację amortyzatorów z zewnątrz w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji. Doświadczenie i zaawansowana technologia produkcji pozwoliły na bardziej efektywne dostosowanie zawieszenia i wyraźne poprawienie trwałości. Ustawienia zawieszeń MTM są regulowane i testowane do każdego pojazdu, a jego wysokość i charakterystyka jest ustawiana zgodnie z indywidualnymi upodobaniami klienta. Gwintowane zawieszenia MTM są wykonane z materiałów najwyższej jakości i stali nierdzewnej, aby zapewnić trwałość i gwarantowaną jakość.

Technologia napędu MTM
Interktywna, dynamiczna regulacja napędu od MTM. Zaprojektowana dla pojazdów z grupy VW z systemem Haldex do napędu wszystkich kół; MTM opracował system pozwalający na permanentny napęd czterech kół z rozdziałem mocy 50/50 dla kół przód/tył. To rozwiązanie jest szczególnie korzystne przy sportowej jeździe po śniegu, lodzie, żwirze i mokrym asfalcie.

Felgi i koła
Specjalnie zaprojektowane felgi Bimoto dla MTM produkowane są z jakości stopów, zgodnie ze standardami OEM. Felgi dostępne są dla wszystkich samochodów grupy VW, a ich 9-ramienna stylistyka podkreśla sportowy charakter auta jednocześnie polepszająć własności jezdne. Felgi Bimoto dostępne są w rozmiarach od 8x18’ do 10,5x21” co zapewnia szeroką gamę produktu przy wyborze do Państwa samochodu. Podczas projektowania zwrócono szczególną uwagę by obręcze MTM bimoto bez żadnych problemów pasowały do aut grupy VW. Ich proces produkcyjny nie jest oparty wyłącznie na atrakcyjnym 9-szprychowym wyglądzie lecz na wysokiej jakości, którą widać na pierwszy rzut oka. O ich doskonałośći może świadczyć również  fakt, że felgi te przygotowane są do dużych obciążen. Nośność 900 kg na oś wiele tłumaczy, a  w przypadku takich pojazdów jak Bentley Continentel GT, Audi Q7, A8, VW Touareg ma kluczowe znaczenie. W procesie produkcji nie zapomniano również odoskonałym pokryciu felgi odpowiednią farbą, która w naszych warunkach  nie zaskoczy Państwa nawet zimąGaleria MTM:

Zapraszamy do współpracy!
Zespół MM-Performance.pl!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz