środa, 5 października 2011

CAPRISTO - Układy wydechowe wyłącznie w MM-Performance.pl

Z ogromnym zaszczytem informujemy, iż układy wydechowe niemieckiego tunera oraz producenta CAPRISTO Exhaust Systems GmbH dostępne są już oficjalnie w Polsce. MM-Performance.pl zapewnia pełnoprawną gwarancję, szybkie terminy realizacji, atrakcyjną cenę oraz fachowe doradztwo w zakresie możliwość konfiguracji układu wydechowego CAPRISTO dedykowanego do Państwa pojazdu. Wszystkie układy wydechowe CAPRISTO produkowane są na indywidualne zamówienie.
Układy wydechowe firmy CAPRISTO to jedne z najlepiej wykonanych (o ile nie najlepiej) i zdecydowanie najpiękniej brzmiących układów wydechowy. Made In Germany. Wielokrotnie nagradzane przez autorytatywne magazyny motoryzacyjne na całym świecie – o czym mogą się Państwo przekonać w niniejszym artykule.

Informacje ogólne - Układy Wydechowe CAPRISTO Exhaust Systems GmbH:
Wszystkie układy wydechowe wykonywane są ręcznie w niemieckiej siedzibie firmy CAPRISTO (ręcznie spawane i szlifowane). Materiał stosowany do produkcji to  stal nierdzewna T309 (materiał 1.4828) o charakterystyce zbliżonej do Inconel - stop niklu, chromu i żelaza, o zawartości niklu 45-65%, o dużej żarowytrzymałości i odporności na korozję jak i wysokie temperatury. Wytrzymałość termiczna układów CAPRISTO sięga 1050°C - to o wiele większa wytrzymałość aniżeli fabryczne czy też konkurencyjne układy wydechowe. Materiał porównywalny do materiału stosowanego powszechnie w Formule 1. Jakość potwierdzona wszelkimi możliwymi certyfikatami. Układy wydechowe CAPRISTO cechuje niepowtarzalny, szalenie przyciągający dźwięk zadowalający nawet najbardziej wyrachowanych samochodowych audiofili. Radykalnie redukują masę pojazdu. Układy CAPRISTO to także przyrost mocy jak i momentu obrotowego. Dzięki zaawansowanemu systemowi zaworów wewnętrznych (klap) w łatwy sposób z dowolnego poziomu (systemy zdalnie sterowane) można regulować głośność układu. Tryby "Cruise", "Sport" oraz "Open" gwarantują dostosowanie głośności w zależności od potrzeb oraz wymogów użytkownika. Opcjonalne "inteligentne" systemy zaworów samoczynnie reagują na nastawy przepustnic sterując w sposób automatyczny systemem klap (w opcji w pełni programowalny sterownik). Układy wydechowe CAPRISTO stały się wielokrotnym laureatem nagród przyznawanych przez magazyny oraz portale motoryzacyjne. CAPRISTO to Dźwięk, Jakość, Prezencja, Niezawodność, Moc oraz Prestiż. Top High End...

Marki dla których dostępne są układy Capristo: Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche, Bentley, Mercedes oraz Audi

MM-Performance.pl zapewnia pomoc przy instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!
Pozdrawiamy
Zespół MM-Performance.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz