środa, 5 października 2011

RÄDENERGIE – Ekskluzywne felgi dostępne wyłącznie w MM-Performance.pl

MM-Performance.pl rozszerza na zasadach wyłączności swoją ofertę o ekskluzywne felgi firmy RÄDENERGIE. W ofercie znajduje się ponad 20 w pełni unikatowych i niepowtarzalnych modeli felg.
RÄDENERGIE Motosport GmbH to prężnie rozwijająca się firma oferująca lekkie, ultra wytrzymałe felgi (zarówno kute jak i skręcane) dedykowane do pojazdów z wyższej półki oraz tych totalnie egzotycznych. Felgi zaprojektowane w sposób przemyślany w każdym możliwym aspekcie czyli wytrzymałość, odporność, styl, piękno oraz najwyższa jakość wykonania.

Felgi wykonane z stopu aluminium "lotniczego" 6061 gwarantującego niesamowitą wytrzymałość oraz sztywność przy zachowaniu jak najmniejszej wagi. Proces wykuwania felg odbywa się w prasie o nacisku 8 000 ton.

Felgi dostępne w rozmiarach: 18", 19", 20", 21", 22" oraz 23" oraz o różnych szerokościach jak i ET. Skonfigurowane pod dane pojazd jak również do personalnej aplikacji.

Na wszystkie felgi RÄDENERGIE udzielamy pełnoprawnej gwarancji (MM-Performance.pl jest wyłącznym importerem oraz dystrybutorem firmy RÄDENERGIE w Polsce)

Zachęcamy do zapoznania się z szczegółami oferty!
Jeśli zainteresował Cię dany model a nie odnajdujesz go w sklepie - napisz, spróbujemy dobrać odpowiednie wymiary.

i pamiętajcie! To felgi zdobią samochód...
Zespół MM-Performance.pl
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz