piątek, 21 października 2011

TID Styling – Części i Akcesoria wyłącznie w MM-Performance.pl

Z dumą informujemy, iż MM-Performance.pl został wyłącznym dystrybutorem na rynek Polski części i akcesoriów tuningowych renomowanej firmy TID Styling koncentrującej się na produkcji najwyższej jakości elementów wykonanych z włókien węglowych dedykowanych przede wszystkim do pojazdów marki AUDI oraz VW.
TID produkuje wyjątkowe i ekskluzywne elementy przy użyciu impregnowanego włókna węglowego (PRE PREG, DRY CARBON) – jest to ten sam rodzaj włókna który używa się podczas wykonywania komponentów do bolidów Formuły 1. Jest to materiał zapewniający najatrakcyjniejsze obecnie walory wizualne. To również materiał zapewniający o 20-30% lepszą twardość od tradycyjnych włókien. Jest sztywniejszy, bardziej wytrzymały oraz mocniejszy. Impregnowany już podczas procesu produkcyjnego samego włókna. W konsekwencji zapewnia dużo trwalszy w eksploatacji komponent który nie urwie się podczas podróży z ogromną prędkością, nie wypaczy przy dużych temperaturach.

Innowacyjne wzornictwo stosowane podczas projektowania elementów TID Styling zapewnia najwyższą klasę oraz idealność w spasowaniu elementów. To wzornictwo minimalistyczne. Próżno szukać afiszujących i krzykliwych wykonań. Wszystkie elementy są niezwykle precyzyjne i proste. Totalny Top High End Tuning!

TID Styling jest oficjalnym partnerem światowego pucharu Volkswagen Scirocco R Cup.

TID to części i akcesoria do: VW Golf 5 & 6, VW Scirocco, Audi TT - TTS i TTRS oraz Audi R8

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą znakomitych, wyjątkowych produktów w MM-Performance.pl

Szerokości!
Zespół MM-Performance.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz