poniedziałek, 10 września 2012

BMW 5 [F10 i F11] bez M Pakietu – Tuning i Modyfikacje od 3D Design – już w MM-Performance.plKontynuując wątek kompleksowych modyfikacji oraz tuningu BMW serii 5 [F10 i F11] uzupełniliśmy ofertę o elementy ekskluzywnego, japońskiego tunera – firmy 3D Design dedykowane do nowego BMW 5 fabrycznie nie wyposażonego w pakiet stylistyczny M.

Nowe BMW serii 5 [F10 i F11] jest bezapelacyjnie wyjątkowym i pięknym samochodem w któremu ciężko cokolwiek zarzucić. Istnieją jednak aspekty w których producent pozostawił pole do popisu firmom tuningowym. Niewątpliwie okazję tą doskonale wykorzystał japoński, ekskluzywny tuner – firma 3D Design której MM-Performance.pl jest wyłącznym przedstawicielem na rynku Polskim.

Dla BMW Serii 5 [F10 i F11 – sedan i kombi] bez M Pakietu [bez M Tech, bez M Sport]– 3D Design przygotował następujący, znakomicie wyglądający a przede wszystkim wykonany z japońską precyzją program modyfikacji:
>>> Elementy Wyposażenia Wnętrza [F10 i F11] – wkrótce w naszym sklepie!

Każdy z elementów zaprojektowany został w tunelu aero-dynamicznym. Przetestowany w każdych warunkach atmosferycznych i użytkowych. Dostarczany z pełnoprawną gwarancją, pasujący idealnie i nie wymagający żadnych zmian! Made In Japan!


Galeria zdjęć pakietu 3D Design w BMW 5 F10 i F11 bez M Pakietu:


Właścicieli nowych piątek zapraszamy do współpracy!

Zespół 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz