piątek, 7 września 2012

Audi R8 V10 Dyfuzor Zderzaka Tylnego - Vorsteiner | MM-Performance.pl

Dyfuzor zderzaka tylnego dedykowany do Audi R8 V10 od renomowanego tunera Vörsteiner którego MM-Performance.pl jest autoryzowanym dystrybutorem na rynku Polskim.
Zaprojektowany całkowicie od podstaw w tunelu aerodynamicznym celem minimalizacji oporów powietrza oraz nadaniu Audi R8 jeszcze większej przyczepności oraz stabilności w zakręcie. Nadaje bardzo wyrachowanego, sportowego i ekskluzywnego wyglądu przy jednoczesnym zachowaniu dostojnej postawy, elegancji oraz klasy Audi R8. Element wykonany został przy użyciu impregnowanego włókna węglowego (PREPREG - DRY CARBON) przy użyciu metody próżniowej – jest to ten sam rodzaj włókna który używa się podczas wykonywania komponentów do bolidów Formuły 1. Jest to materiał zapewniający najatrakcyjniejsze obecnie walory wizualne. To również materiał zapewniający o 25-30% lepszą twardość od tradycyjnych włókien. Jest sztywniejszy, bardziej wytrzymały oraz mocniejszy. Odporny na promienie UV oraz warunki klimatyczne. Impregnowany już podczas procesu produkcyjnego samego włókna. W konsekwencji zapewnia dużo trwalszy w eksploatacji komponent który nie urwie się podczas podróży z ogromną prędkością, nie wypaczy i wytrzyma ogromne temperatury. Totalny High-End! Dzieło sztuki w hołdzie dla dzieła sztuki jakim jest Audi R8!

Vorsteiner | Dyfuzor Zderzaka Tylnego

Wykonany w całości z impregnowanych włókien węglowych (pre preg carbon) w technologii próżniowej. Najwyższa wytrzymałość oraz sztywność i trwałość. Nieustanne dążenia stylistów i programistów Vorsteiner były bezlitosne dla osiągnięcia stylu który jest subtelny a jednocześnie tak bardzo agresywny. Stworzyli absolutnie najwyższej klasy komponent dodający potężnego docisku tylnej osi przy wysokich prędkościach oraz redukującego masę pojazdu.

Cechy główne pakietu Vorsteiner:
>>> Poprawiona aero dynamika
>>> Zwiększony docisk do podłoża
>>> Większa prędkość maksymalna
>>> Poprawiona stabilizacja w zakręcie
>>> Agresywny wygląd
>>> Pełen indywidualizm
>>> Redukcja masy
>>> Najwyższa jakość
>>> Łatwa i szybka instalacja
>>> Wykonanie z impregnowanego włókna węglowego w technologii próżniowej
>>> Perfekcyjna jakość wykonania i spasowania
>>> Powłoka ochronna przed promieniowaniem UV

 
Zapraszamy!
Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz