środa, 5 września 2012

Relacja z Instalacji - Porsche Panamera Turbo | Układ Wydechowy - CAPRISTO

Niezaprzeczalnie jeden z najpiękniej brzmiących układów wydechowych dedykowanych do Porsche Panamera Turbo oraz Turbo S [970] to produkt od ekskluzywnego, niemieckiego tunera – firmy Capristo. Wykonany z dbałością o każdy najmniejszy szczegół dostarcza limuzynie z najwyższej półki to, czego zapomniano dodać podczas procesu produkcji – dźwięku, wręcz epickiego dźwięku silnika V8!

Po raz kolejny [pierwszy raz w niniejszym linku] mieliśmy okazję zainstalować naszemu Klientowi kompletny, w pełni regulowany, sportowy układ wydechowy od Capristo którego MM-Performance.pl jest autoryzowanym przedstawicielem na rynku PL. Montaż tradycyjnie został wykonany w zaprzyjaźnionym z nami pro serwisie – firmie TRAX Racing.

Foto oraz wideo relacja winna wyczerpywać wszelkie pytania oraz wątpliwości.

Szczegóły dotyczące układu wydechowego Capristo dedykowanego do Porsche Panamera odnajdziecie w naszym sklepie pod niniejszym linkiem.

Galeria Zdjęć Wydechu Capristo Panamera Turbo:

Wideo Galeria Prezentująca Dźwięk Układu Capristo w Panamera Turbo :

 
A po układy wydechowe, tłumiki i elementy z włókien węglowych [carbon] oraz innych części, akcesoriów, tuningu i modyfikacji zapraszamy do sklepu MM-Performance! 
 
Właścicielowi życzymy przyjemnych doznań i pełnej mocy oraz dźwięku satysfakcji!
___________
Pozdrawiamy!
Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz