piątek, 7 września 2012

BMW X5M [E70] i X6M [E71] - Układ Wydechowy Vorsteiner | MM-Performance.pl

Kompletny, sportowy, ultralekki i doskonale brzmiący układ wydechowy wykonany z szlachetnego stopu tytanu lub stali dedykowany do BMW X6M E71 i BMW X5M E70 od renomowanego tunera – firmy Vörsteiner której MM-Performance.pl jest autoryzowanym dystrybutorem na rynku Polskim.


Układ wydechowy Vorsteiner do BMW X6M E71 i BMW X5M E70 oferuje przyrost mocy sięgający +14KM oraz +15Nm. Pasujący idealnie – Plug & Play. Akustyka systemu charakteryzuje się głębszym i bardziej sportowym dźwiękiem. Wielo tygodniowe testy pozwoliły zaprojektować wydech wolny od wad. Potężny dźwięk, redukcja masy, poprawa wyglądu oraz wzrost osiągów.

Jednym z największych aspektów prowadzenia europejskich high-performance pojazdów są doznania akustyczne i to w jaki sposób brzmi. Inżynierowie z Vorsteiner spędzili wiele godzin upewniając się, że produkowany przez nich układ wydechowy posiada doskonałą akustykę. Posiadali świadomość, że nie sztuką jest zaprojektować i wykonać system wydechowy który byłby po porostu głośniejszy od seryjnego – dla zespołu Vorsteiner, nie była to odpowiedź. Celem było zaprojektowanie układu wydechowego do BMW X6M i BMW X5M który spełniałby wszelkie pierwotne założenia. Eskalacja dźwięku motoru. Głęboki, bogaty, uzależniający. Bez buczenia, chropowatości które mógłby popsuć wrażenia z jazdy. Krótko mówiąc i podsumowując – układ wydechowy Vorsteiner do BMW X6M i BMW X5M to pewność, że samochód będzie brzmieć zgodnie z oczekiwaniami!

Cechy Główne:
>>> Wzrost mocy [+14KM]
>>> Wzrost momentu obrotowego [+15Nm]
>>> Redukcja masy [Masa układu: 12,36Kg]
>>> Idealna akustyka - charakterystyczny dźwięk tytanu
>>> Agresywny wyglądFilmy prezentujące dźwięk oraz działanie układu wydechowego Vorsteiner:Zapraszamy właścicieli X6M oraz X5M do współpracy!

Szerokości!
Zespół MM-Performance

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz