sobota, 29 września 2012

BMW M3 [E90 E92 E93] Tuning, Części, Modyfikacje i Akcesoria - ARKYM już w MM-Performance.pl

Bezkonkurencyjnej jakości elementy wykonane w całości z włókien karbonizowanych [włókno węglowe – carbon] od ekskluzywnego tunera – firmy Arkym której MM-Performance.pl jest wyłącznym / autoryzowanym dystrybutorem na PL rynku. Nadające niepowtarzalnego, sportowego a zarazem ekskluzywnego wyglądu BMW M3. Poprawiające aerodynamikę, idealnie komponujące się z linią pojazdu. Zachowujące harmonię z pozostałymi elementami. Wykonane w opatentowanej przez Arkym technologii VLI™. Jako autoryzowany przedstawiciel na produkty udzielamy pełnoprawnej gwarancji.Ciągłe badania oraz rozwój nad produktami, jakością, procesem projektowania, technologią wykonania oraz stałym podnoszeniem standardów przez Arkym plasują ich produkty w ścisłej światowej czołówce. Używane do produkcji najwyższej jakości kompozyty z włókna węglowego zapewniają doskonałą równowagę funkcji wydajności i estetyki wizualnej dla każdej linii produktowej ArkymAeroSport oraz AeroRace. Wytwarzane w opatentowanej przez Arkym technologii ARKTek VLI™ [Vacuum-Lock Infusion™] elementy to wyznacznik w globalnej społeczności motoryzacyjnej. Każdy z oferowanych przez Arkym produktów zgodny jest z filozofią tunera – zrównoważona siła, złożoność, styl, waga i efektywne metody produkcji co w finalnym rezultacie skutkuje produktem który każdorazowo spełnia a przeważnie przewyższa oczekiwaniu konsumentów. Dodatkowe metody znakowania autentyczności produktu są zintegrowane w każdym wytwarzanym przez Arkym elemencie, zapewniając 100% pewność najwyższej jakości. Produkty Arkym dostarczane są do entuzjastów motoryzacji na całym świecie i wszędzie zyskują uznanie.

Nie wszystkie produkty z włókna węglowego i metody produkcji są sobie równe. Często rozwój firmy i sukces mierzy się ilością nad jakością. W ten sposób niepotrzebne cięcia kosztów, stosowanie mieszanek włókna szklanego z włóknem węglowym – prowadzi do częstych usterek, złą jakością wizualną widzialną na pierwszy rzut oka oraz słabą wytrzymałością termiczną jak i złą odpornością na warunki atmosferyczne (promieniowanie UV, zmienność temperatur, wiatr) – pozorna oszczędność. Kompromis prowadzi do błędnych, przesadzonych i fałszywych filozofii firm które mogą obsługiwać najbardziej wymagających entuzjastów samochodowych - … niestety nie mogą.

Dążenia Arkym do perfekcji produktu, ciągłe badania i cykl rozwoju leży w samym sersu i DNA w pełni kontrolowanej linii produkcyjnej w ramach technologii produkcyjnej zapewniają produkt który jest idealnie spaspowany, którego montaż nie wymaga żadnych przeróbek w fabrycznych elementach, który pasuje plug & play a przy tym nie wypaczy się pod wpływem temperatury, nie urwie przy wysokich prędkościach a dodatkowo spełni cechy stawiane przez inżynierów – poprawi aerodynamikę pojazdu i nada sportowego, ekskluzywnego wyglądu. Produkt który zwiększy wartość pojazdu.

Wybierz swoje przeznaczenie, wybierz swoją indywidualną drogę...

Arkym | AeroSport
Linia AeroSport to najbardziej popularne i poszukiwane produkty oferowane dla dzisiejszych entuzjastów sportów motorowych oraz tuningu. Aerodynamiczne produkty z zakresu dodatkowych spojlerów przednich, dyfuzorów zderzaków tylnych, lotek pokryw bagażnika i innych. Zwiększają efektywność wizualną pojazdów oraz wartość, poprawiają aerodynamikę, nadają niepowtarzalnego, sportowego a zarazem ekskluzywnego stylu. Zapewniają maksimum funkcjonalności w codziennej jeździe.


>>> BMW M3 E90 | Dyfuzor Zderzaka Tylnego [Carbon]
>>> BMW M3 E92 E93 | Dyfuzor Zderzaka Tylnego [Carbon]
>>> BMW M3 E90 E92 | Lotka Pokrywy Maski Bagażnika [Carbon]
>>> BMW M3 E90 E92 E93 | Front Splitter Zderzaka Przedniego [Carbon]

Arkym | AeroRace
Linia AeroRace to produkty przeznaczone w głównej mierze dla zagorzałych entuzjastów aftermarketowych modyfikacji pojazdów. To produkty przeznaczone do pełnej indywidualizacji pojazdu pod kątem redukcji czasu na torach wyścigowych lub chcących wygrywać w innych dyscyplinach motoryzacyjnych. Gama produktów obejmuje pełną wymianę zderzaków przednich oraz tylnych, progów bocznych, pokryw bagażnika a nawet poszyć dachowych wykonanych w ultra lekkich włókien węglowych, Redukują w sposób radykalny masę pojazdu. Zapewniają maksymalny docisk zarówno przedniej jak i tylnej osi pojazdu co w konsekwencji poprawia osiągi pojazdu.


>>> BMW M3 E92 | Front Splitter Zderzaka Przedniego "Sport Edition - SE" [Carbon]
>>> BMW M3 E92 | Front Splitter Zderzaka Przedniego "Motorsport Edition - MS" [Carbon]
>>> BMW M3 E90 E92 E93 | Maska / Pokrywa Silnika [Przód] Wentylowana [Carbon]
>>> BMW M3 E90 | Maska / Pokrywa Bagażnika [Tył] [Carbon]
>>> BMW M3 E92 | Maska / Pokrywa Bagażnika [Tył] [Carbon]
>>> BMW M3 E90 E92 E93 | Zderzak Przód wraz z front splitter'em [Carbon]
>>> BMW M3 E90 | Zderzak Tył wraz z dyfuzorem [Carbon]
>>> BMW M3 E90 E92 E93 | Listwy Progowe / Progi [Carbon]

Filmy prezentujące elementy Arkym dedykowane do BMW M3 E9X:
[polecamy w jakości HD]


 

Foto galeria programu modyfikacji AeroSport i AeroRace od Arkym w BMW M3 E9X:
Po szczegóły, wszystkich zainteresowanych odsyłamy bezpośrednio do naszego sklepu. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu – info@mm-performance.pl – odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Naturalnie, jeśli decydują się Państwo na zakup kilku elementów od Arkym do swojej BMW M3 – prosimy koniecznie upomnieć się o dobry rabat!

Zapraszamy właścicieli „eM Trójek” chcących nadać swoim bolidom niepowtarzalnego charakteru do współpracy!

Zespół
MM-Performance.pl
www.mm-performance.pl

1 komentarz:

słodki miś pisze...

Super gdzie jest wasza firma

Prześlij komentarz