piątek, 7 września 2012

BMW M3 E90 E92 E93 Tytanowy Układ Wydechowy Vorsteiner | MM-Performance

Kompletny, sportowy, ultralekki i doskonale brzmiący układ wydechowy wykonany szlachetnego stopu tytanu dedykowany do BMW M3 E90 E92 E93 od renomowanego tunera Vörsteiner którego MM-Performance.pl jest autoryzowanym dystrybutorem na rynku Polskim.Vorsteiner Tytan | Układ Wydechowy

Układ wydechowy Vorsteiner do BMW M3 oferuje przyrost mocy sięgający +14KM oraz +15Nm. Pasujący idealnie – Plug & Play. Akustyka systemu charakteryzuje się głębszym i bardziej sportowym dźwiękiem. Wielo tygodniowe testy pozwoliły zaprojektować wydech wolny od wad. Potężny dźwięk, redukcja masy, poprawa wyglądu oraz wzrost osiągów.

Jednym z największych aspektów prowadzenia europejskich high-performance pojazdów są doznania akustyczne i to w jaki sposób brzmi. Inżynierowie z Vorsteiner spędzili wiele godzin upewniając się, że produkowany przez nich układ wydechowy posiada doskonałą akustykę. Posiadali świadomość, że nie sztuką jest zaprojektować i wykonać system wydechowy który byłby po porostu głośniejszy od seryjnego – dla zespołu Vorsteiner, nie była to odpowiedź. Celem było zaprojektowanie układu wydechowego do BMW M3 który spełniałby wszelkie pierwotne założenia. Eskalacja dźwięku motoru. Głęboki, bogaty, uzależniający. Bez buczenia, chropowatości które mógłby popsuć wrażenia z jazdy. Krótko mówiąc i podsumowując – układ wydechowy Vorsteiner do BMW M3 to pewność, że samochód będzie brzmieć zgodnie z oczekiwaniami!

Wszystkie elementy zostały idealnie spasowane. Kołnierze wycinane laserowo celem uzyskania idealnego zgrania z elementami fabrycznymi. Potężne, tytanowe końcówki (4 x 90mm) zaprojektowane tak, aby w sposób idealny komponowały się z tylnym zderzakiem. Konstrukcja ścian podwójna, celem zapewnienia ochrony termicznej zapobiegającej przebarwieniom. Powierzchnia nakładek zabezpieczona antykorozyjnie oraz przeciw uszkodzeniom mechanicznym. Końcówki wyposażone zostały w podwójne ścianki, celem zapewnienia maksymalnych walorów wizualnych nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych.

Układ wydechowy dostarczany jest jako zestaw nowy, kompletny, oryginalnie opakowany, zawiera wszelkie elementy wymagane do prawidłowego montażu (obejmy, śruby, etc). W skład zestawu wchodzi kompletny system zawierający tłumik końcowy,  końcówki, zestaw rur łączących.

Cechy Główne:
>>> Wzrost mocy [+14KM]
>>> Wzrost momentu obrotowego [+15Nm]
>>> Redukcja masy [Masa układu: 11,36Kg - sera waży: 25Kg]
>>> Idealna akustyka - charakterystyczny dźwięk tytanu
>>> Agresywny wygląd


Filmy przedstawiające dźwięk oraz sposób działania tytanowego układu wydechowego Vorsteiner w BMW M3 E9X:


Galeria zdjęć wydechu Vorsteiner dedykowanego do BMW M3 E9X:
 
Zapraszamy właścicieli BMW M3 E90 i E92 i E93 do współpracy! :-]
Zespół MM-Performance.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz